Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Apex Legends modeli, profesyonellerin oyunu mahvettiğini düşünüyor

Apex Legends modeli, profesyonellerin oyunu mahvettiğini düşünüyor

Natalie "Watsons" Bucket parmağını ağzı kapalı olarak sokuyor ve herkesin çenesini kapatıp oyunu oynamasını istiyor.

Apex Efsaneleri On dördüncü sezonuna başladı, Takip etmek, Bu ay. En son içerik güncellemesi oyuna başka bir oynanabilir karakter, bir OG Kings Canyon harita modu ve artırılmış bir seviye sınırı da dahil olmak üzere bir sürü şey ekliyor. Bu, Respawn Entertainment’ın Battle Royale oyuncuları için heyecan verici bir zaman olsa da, topluluk hem gündelik hem de profesyonel arasındaki ayrımları gösteriyor. İtibaren Bence diğeri oyunu herkes için mahvediyor.

Şubat 2019’da piyasaya sürüldü, Apex Efsaneleri O zamandan beri bir dizi değişiklik yapıldı, mevsimlik bir modele geçildi, yeni karakterler ve silahlar tanıtıldı, ayrıca işleri canlı tutmak için denge ayarları ve harita düzeltmeleri yapıldı. Bu, insanları Ağustos ayında oyunu boykot etmeye ikna etmeye yönelik yanlış yönlendirilmiş çabalara rağmen, Respawn lehineydi. Eşzamanlı Oyuncu Kayıtları Paramparça Sadece bu hafta. Bu sıkı, hariç Apex Efsaneleri“Oyuncu tabanı şu anda çeşitli sorunlar nedeniyle soluyor. Görsel hatalar problemlerle savaşmak “Sürekli istenmeyen sesli mesajlar.” Bununla birlikte, oyunun alt dizinine hakim olan en büyük şikayetlerden biri, sıradan oyuncuları profesyonellere (ve Apex Predator saflarındaki diğer üst düzey oyunculara) haksız yere çeken “çöp” çöpçatanlık sistemidir.

Adından da anlaşılacağı gibi Apex Predator, oyundaki yedinci ve en yüksek rütbedir. En iyi köpekler. En iyinin en iyisi. Gerçekten yetkin olanlara verilir Apex Efsaneleri15.000’in üzerinde bir rütbe noktasına (RP) ulaştı ve o platformdaki en iyi 750 oyuncudan biri oldu. Apex Predator rütbesi tırmanması zor bir dağdır, ancak rozetler, tılsımlar ve dalış yolları gibi rütbeye özgü çeşitli güzellik ödülleri ile birlikte gelir.

Devamını oku: Apex Efsaneleri Oyuncular taraftarları oynamayı bırakmaya çağırırken rekorlar kırıldı Apex Efsaneleri

göre Redditor Azrael462 tarafından güçlü bir şekilde ifade edilen ve oldukça beğenilen bir gönderiRespawn “topluluğu dinlemeli, pisliği değil.” [pro Apex Legends] Yayıncılar, “oyun, sizi aynı beceri seviyesindeki diğer kişilerle eşleştirmesi gereken bir sistem olan beceri tabanlı eşleştirmeyi (SBMM) kullandığından, düşük dereceli oyuncuların daha yüksek dereceli oyunculara karşı oynamaması gerektiğini savunarak. Azrael462 yazının devamında yer aldı. ‘Kahraman kadro’ görmekten bıktıklarını söyleyerek [teams] ile üçlü lanet yığılmış [Predators] veya [Master] Rozetler ve onlara her zaman kaybederler.” Adlı ayrı bir redditor Ok_Kaleidoscope7434 aynı duyguyu paylaştıRespawn’dan “sıraları bir arada tutmasını” ister, çünkü beceri seviyelerini karıştırmak ve eşleştirmek herkes için “dereceyi yok eder”.

Hayal kırıklığına uğrayan sadece kurbanlar değil Apex EfsaneleriSana da iyi şanslar. gibi profesyonel oyuncular Jacob “Hiswatson” McMillen Ve Philip “ImperialHal” Dosen, Sezon 14’teki oyuncular için eşleştirmenin bozulduğu konusunda hemfikir görünüyor. Çoğu profesyonel, aşağıdakiler de dahil olmak üzere belirli konulara dikkat çekti: Bu sezonun başlarında kesilen kendini diriltme tamircisişilteyi yok edenin onların değil, Respawn olduğunu söyleyerek. süre, Apex Efsaneleri Lucky Chappy gibi içerik yaratıcıları, profesyonellere yöneldiler ve onları Arc Star bombalarından Kraber keskin nişancı tüfeklerine kadar her şeyden şikayet ettikleri iddia edilen “dar ve bencil etkileyiciler” olarak nitelendirdiler. Kings Canyon’un kaldırılmasını talep ediyorlar Bu sezon tam sıralamalı oyun.

Oyuncunun tabanının bir tarafının parmaklarını diğer tarafı gösterdiği yer Bu örümcek Adam ben benAlt sıradaki oyuncular, üst sıradaki oyunculara karşı onları bir an önce maçtan çıkarmak için birleşiyor gibi görünüyor. içinde Youtube videosu ile Apex Efsaneleri Creator Inqo, Inqo’nun sadece oyundaki en yüksek rütbe olan Apex Predator olduğu için birden fazla oyuncu tarafından kovalandığını görebilirsiniz. Herhangi bir oyunda herkes için ölü hediye ateşli dalış yolu Profesyoneller, yalnızca Diamond, Master veya Apex Predator rütbesine ulaşarak elde edebileceğiniz bir kozmetik öğe olan serbest düşüşle geride bırakılır. Inqo karaya çıktıktan sonra, hepsi Inqo’nun cesedini çay poşetleriyle kutlayan bir grup diğer rakip oyuncu tarafından hemen kovalandılar ve idam edildiler, bu da bu traverslerin profesyonellere ne kadar iyi dayanabileceğini gösterdi.

Yıllık yarışmada yarışan Inqo Apex Legends Küresel Serisi geçmiş yıllarda şampiyonluklar e-spor yapıyor ve “birden fazla sezonda Predator sıralamasını yendi” dedi. Kotaku Twitter DM’leri aracılığıyla, halka açık oyunlarda mevcut eşleştirme durumu iyi olsa da, sıralamalar için aynı şey söylenemez.

“Şu anda sıralamaları düzeltmek korkunç, bu yüzden oynamıyorum. [Predator] platoya konulacaksın [Platinum] Ve olmaması gereken elmas lobileri. Eski biriysem, meydan okumadan zevk alıyorum ve her oyunu alt etmek istemiyorum. Profesyonellerin veya geçici oyuncuların zirveyi mahvettiğini düşünmüyorum, ancak şovmenler her kötü güncellemeyi profesyonellere yüklüyor gibi görünüyor. Öznel çözünürlüğün kaldırılması açısından (gittiğine çok sevindim), pek çok izleyici bunun yüksek dereceli oyun sonu lobilerini mahvettiğini anlamadı. Ve oyunun sonunda onu kıran şey, üçünü de öldürdükten sonra takımlarının hala hayatta olmasıydı. Bu onların açık sözlü olabileceği bir gerçek değil. Kraber nerf ile aynı, her profesyonel sadece rekabetçi lobilerden gitmek istedi! Gücü kaybetmek istemedik, sadece yok olmasını istedik. Ve katılımcılar bunu anlamıyor gibi görünüyor.”

Kotaku Yorum için Respawn Entertainment’a ulaştım.

Bu ilk kez gayri resmi ve profesyonel değil. Apex Efsaneleri Oyuncular, sözde oyun sabotajı için birbirlerini suçladılar. Geçen yaz bir süper modelin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla hararetli bir tartışma patlak verdi. reddit yayıncı için EA Forumları, profesyonellerin etkisini kınadı. a kadar T-Pain, FaZe Clan’ın ortak sahibi Nicholas “Nickmercs” Kolcheff gibi akış cihazlarının olduğunu söyledi. Kirlilik sıradan bir deneyimdi.

READ  Peki, "bir hayat yaşamak" nasıl telaffuz edilir?