Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Apple’ın iOS 17.2 beta sürümü yeni Journal uygulamasını içeriyor

Apple’ın iOS 17.2 beta sürümü yeni Journal uygulamasını içeriyor

Apple, kullanıcıların etkinliklerini kaydedebilecekleri dijital bir günlük olan Journal uygulamasını içeren iOS 17.2’nin beta sürümünü yayınladı.

Journal uygulamasının soruları gündeme getiren bir özelliği, fotoğraflar, antrenmanlar, konum verileri ve daha fazlası gibi verileri kullanarak kullanıcı girişini yönlendirmek için makine öğrenimini nasıl kullandığıdır; belki de biraz ilhama ihtiyaç duyan insanlar için yararlı olabilir. Ancak meslektaşım Victoria Song’un o zamanlar yazdığı gibi, anılarımızın hepsi mutlu anılar değil ve hızlı, yapay zeka destekli bir makinenin nasıl ters gidebileceğini görmek zor değil.

9’dan 5Mac’e Özellikler hakkında daha fazla ayrıntı var Günlük kaydı uygulamasında, girişlere yer işareti koyma, yazma istemlerini ayarlama ve tutarlı kalmak için bir günlük programı ayarlama gibi özellikler. Bazı insanlar için yapay zekadan günlerini kaydetmesini istemek, günlük tutmaya başlamak için ihtiyaç duydukları itici güç olabilir. Şahsen ben hayatımdan rastgele efemera parçalarını biriktirip bunları haftada bir kez giderek daha kaotik şekillerde birbirine yapıştırmayı tercih ediyorum.

Journal uygulamasına ek olarak, Apple Music’teki yeni çalma listesi seçenekleri de dahil olmak üzere birçok yeni özellik tanıtıldı. her biri için 9’dan 5Mac’earkadaşlarınızla birlikte kullanabileceğiniz ortak çalma listeleri ve favori olarak işaretlediğiniz tüm şarkıları otomatik olarak toplayan bir çalma listesi gibi. MacSöylentiler Ayrıca notlar iMessage’da sohbet ettiğiniz kişinin kimliğini doğrulamayı amaçlayan bir özellik getirildi. Buna iMessage Bağlantı Anahtarı Doğrulaması adı veriliyor ve ilk kez 2022’nin sonunda duyuruldu.

watchOS 10.2 beta ile kullanıcılar Siri kullanarak sağlık verilerini kaydedebilecek, kullanıcılar ise Siri kullanarak sağlık verilerini kaydedebilecek Apple TV için tvOS 17.2 beta Arama, Apple TV Plus ve abone olduğunuz diğer akış platformları gibi farklı bölümler arasında gezinmek için yeni bir gezinme kenar çubuğu içerir.

READ  Yeni Xbox Game Pass eklentisi, ücretsiz olarak sunulan Xbox 360 DLC'yi içerir