Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ardıl kredi limiti üzerindeki hata yakında düzeltilmeyecek, WGA öfkeye kapılıyor – Son tarih

Ardıl kredi limiti üzerindeki hata yakında düzeltilmeyecek, WGA öfkeye kapılıyor – Son tarih

Özel: Warner Bros Discovery, yazarlara ve yönetmenlere Max akış hizmeti için uygun krediyi vermeyi vaat ediyor, ancak düzeltmenin yakın zamanda gerçekleşmesini beklemeyin.

23 Mayıs SNAFU lansmanında, bu hafta grevdeki katipler ve müzakereci film yapımcıları arasında öfke ve öfkeye yol açan, “Bu, aktarılması, kontrol edilmesi ve sonuçlandırılması gereken tüm verilerle birlikte haftalar alabilir,” dedi. “Bir düğmeye basmak kadar basit değil.”

Bununla birlikte, kreatiflerin, böceğin şiddetli sinirinden sonra WBD gecikmeleri ile yatıştırılması pek olası değildir.

WGA West Başkanı Meredith Steam, Çarşamba günü DGA Başkanı Leslie Lenka Glatter ile Max’in kullanıma sunulmasıyla ilgili yaptığı ortak açıklamada, “Warner Bros. yazarları, yönetmenleri ve yapımcıları Yaratıcılar olarak adlandırdıkları azalan bir yaratıcı kategorisinde gruplandırdı.” “Bu, yeni başlayanlar için bir kredi ihlali. Ama daha da kötüsü, şirketlerine milyarlar kazandıran filmler ve TV şovları yapan sanatçılara karşı saygısızlık ve aşağılayıcı.”

Kredi: Maks

Bu haliyle, Jesse Armstrong hala sonuç hakkında alfabetik olmayan “yaratıcı” kliği arasında listeleniyor. Halefiyet. Yürütücü yapımcılar Will Farrell ve Adam McKay’in dahil olmasına rağmen Halefiyet Şu anda Max’te yer alan yaratıcılar topluluğu Armstrong, Emmy Ödüllü tek hiciv yaratıcısıdır.

Gerçekten de, pek çok yazar, yönetmen, yapımcı ve diğerlerinin Max Crits’in sayfalarında “yaratıcı” olduklarını hissettikleri (kibarca) hüsrana rağmen, söz verilen “jenerikleri düzeltme” süreci en iyi senaryoda haftalar alacaktır.

Bir yayıncı, Deadline’a “Roku’dan Apple’a ve daha fazlasına, bunu platform platform yapmanız gerekiyor ve bu zaman alıyor” dedi. “Platform sayısı, genel olarak ne kadar süreceği konusunda belirleyici bir faktör olacak” diye ekledi ve HBO Max’te olan eski kredilerin Max’e aktarılamayacağını belirtti.

Kredi – MAKS

Bugün aradığınızda, Robin Thede’nin yarattığı programlardaki çok sayıdaki Max bakiyesini düzeltmenin ne kadar süreceği hakkında Siyah bir bayanın çizimini göster ve David Chase gibi klasikler sopranolars, bir Warner Bros. Discovery sözcüsü, 23 Mayıs açıklamaları için son tarihi belirtti. Bu italik ifade şunları söylüyordu: “Max’teki içeriğin arkasındaki yeteneğin çalışmaları nedeniyle uygun şekilde takdir edilmeyi hak ettiği konusunda hemfikiriz. HBO Max’ten Max’e teknik geçişteki bir hata nedeniyle değiştirilen jenerikleri düzelteceğiz ve bu hata için özür dileriz. ”

Kredi – MAKS

Açık olmak gerekirse, şu anda Max’te ne yazıyor olursa olsun, flamadaki binlerce hata örneğinden yalnızca birinde, deli adam Yaratıcı Matthew Weiner yaratılışta yer almadı sopranolar – ama hit dizide yazardı ve baş yapımcı oldu.

Komplo teorileri, bu kadar aptalca bir şeyin nasıl olduğu hakkında bol miktarda bulunsa da – bunların arasında: WBD CEO’su David Zaslav tarafından sersemlemiş WGA tarafından defalarca hedef alınmanın intikamı olarak düzenlenip düzenlenemeyeceği – gerçek bundan çok daha fazlası gibi görünüyor. . Duyduğuma göre, insan hatasına rastlayan kötü tasarlanmış bir yeterlilik vakası.

Bu hafta HBO Max’ten Max’e geçme telaşı içinde, WBD’nin genişleyen BT departmanındaki bir birim, kredi sorununu kendi eline aldı. Max’in envanterindeki çok sayıda drama, komedi, özel yapım, çizgi film, film ve WB, HBO, Discovery ve daha fazlasından senaryosuz materyalle, her şeyin lansmana hazır olması için küçültülmüş bir genel format oluşturmaya karar verildi. Ne yazık ki, dahil olan herkes için, teknik ekibin çabaları, yamalanmış olabileceği şirketin bayrak direğine asla ulaşamadı. Bunun dahili sonucu, üst düzey WBD yöneticilerinin çoğunun, Max’in biraz sarsıntılı lansmanı canlı yayına girene ve eleştiriler İnternette yağmaya başlayana kadar başarısızlıktan haberi bile olmamasıydı.

Bununla birlikte, birçokları için bu, bupkis anlamına geliyor ve Max’in özür dilemesinden ve işleri düzeltmeye söz vermesinden iki gün sonra, şovlarda uygun jeneriği görme arzusu devam ediyor:

2 Mayıs’tan beri grevde olan Los Angeles şehir merkezindeki WGA grubu günü işgal etti ve Deadline, DGA ile 23 Mayıs’ta yayınladığı ortak bildiriyi kaydetti. 30 Haziran’da sona erecek olan mevcut kontratının yerine yeni bir kontratla ilgili Resim ve Televizyon Yapımcıları, “Yaratıcının” jeneriğinin durumuyla ilgili yorum talebine yanıt vermedi.

READ  Getty Images, popüler bir yapay zeka sanat aracının yapımcılarına görüntüleri çaldıkları iddiasıyla dava açıyor