Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Astrolog Susan Miller her burç için 2024 tahminlerini açıkladı

Astrolog Susan Miller her burç için 2024 tahminlerini açıkladı

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs): “Boğa burcu istediği her şeye sahip olabilir. Tek gerçek aşkları Jüpiter-Güneş kavuşumudur. Ancak Jüpiter İkizler burcuna girdiğinde, şu anda ektikleri ve zaten kazandıkları tohumlardan altı ay içinde para kazanmaya başlayacaklar” geçmiş. “Bunu şimdi yapmak zorundalar çünkü İkizler burcundaki Jüpiter'e gittiğimizde bahçedeki tohumlar o zaman ortaya çıkacak.”

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran): “İkizler orada duruyor ve heyecanlı çünkü bir sonraki hamleyi yapacaklar. 25 Mayıs 2024'ten Haziran 2025'in başlarına kadar tacı takıyorlar. İkizler burcunun başına gelen tüm değişiklikler içsel değişimlerdir. Yeni arzuları, yeni fikirleri, yeni şeyleri istiyorlar ve bunu başarmak için plan ve strateji geliştiriyorlar. Ve belki de “Bazıları şu anda bir kitap üzerinde çalışıyor çünkü bu yazma, konuşma, editörlük, internet ve dijital medyadaki en yetenekli işaret. Sanırım Jüpiter İkizler burcuna ulaştığında yayıncılık sektörü çok iyi bir iş çıkarıyor.”

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz): “Kanser insanları arkadaşlıklarını geliştirmeli. Bir kulübe, bir sosyal kulübe, bir profesyonel kulübe katılmalarını istiyorum; sektörleri ne olursa olsun, katılın. Konferansa gidin, insanlarla konuşun, dışa dönük olun. Ben onların bir kulübe, bir sosyal kulübe, bir profesyonel kulübe katılmalarını istiyorum. 25 Mayıs. Daha sonra küçük sessiz aşamalarına girebilirler ve 2025'in ortasında başlayacak olan kendi gelecek yıllarını düşünebilirler.

READ  Kaynaklar CNN'ye, Kanye West'in Hitler'i sevme konusunda rahatsız edici bir geçmişi olduğunu söylüyor