Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Atlantic Records’a sesleniyorum. Siz bizi geçtiniz.

Atlantic Records'a sesleniyorum.  Siz bizi geçtiniz.

Imagine Dragons’tan Daniel Platzmann, Dan Reynolds, Daniel Wayne Sermon ve Ben McKee, 3 Aralık 2022’de Los Angeles, California’da City Market Social House’da düzenlenen Variety 2022 Hitmakers Öğle Yemeğine katıldılar (Fotoğraf: Kevin Winter/Getty Images)

türlü2022’nin en büyük 25 hit single’ının arkasındaki sanatçıları, yazarları, yapımcıları ve müzik yöneticilerini ödüllendiren altıncı yıllık Hitmakers Öğle Yemeği, Cumartesi günü Los Angeles City Market Social House’da gerçekleşti. Onur kazananlar arasında Elton John ve Dua Lipa (Yılın Hit Yapımcıları) yer aldı. ), Sam Smith, Kim Petras (Yılın Yaratıcıları) ve Selena Gomez (Yılın Film Şarkısı). Imagine Dragons da Yılın Grubu ödülünü kazandı ve Dan Reynolds’ın kabul konuşması kesinlikle etkinliğin en komik anıydı. Şarkıcı, zamanının büyük bir bölümünü sahnede Atlantic Records’un katılan yöneticileriyle alay ederek geçirdi – ki bu türlü İronik bir şekilde, sadece Yılın Etiketi seçildi – on yıl önce Imagine Dragons’un imzasını atıyor.

Reynolds, Las Vegas’ta büyüyen bir Mormon olarak “tuhaf bir yolu olduğunu” belirterek başladıktan sonra BYU’ya onu kovduğu için teşekkür ederek başladıktan sonra, “Atlantic Records’a sesleniyorum. Sizler bizi geçtiniz. Size sesleniyorum” . Bizi Disneyland’e götürdünüz.” Land. [Former Atlantic A&R rep] efendim [Lehman]Burada olsaydın, bizimle anlaşmaya çalışırdın ama insanlar bize inanmazlardı. Ama Atlantic, seni kutluyoruz. Sağlıklı bir rekabet olması güzel.”

Reynolds daha sonra Imagine Dragons’ın gerçek şirketi Interscope Records’u “dünyanın en iyisi” ilan etti, ancak “Patronumuz burada değil. Yeterince umursamıyor. Ama sorun değil. Her şey yolunda. Yapma” dedi. bunların hepsi için endişelenin.” İyi ki sizin için para kazanmaya devam edeceğiz.”

Reynolds’ın Atlantic’in kaçırdığı büyük fırsat hakkındaki yorumlarını bir bağlama oturtmak için Imagine Dragons, 2012’den bu yana dünya çapında 75 milyondan fazla plak satarak tüm zamanların en çok satan sanatçılarından biri oldu. Aynı zamanda, her biri bir milyardan fazla hit toplayan “Radioactive”, “Demons”, “Believer” ve “Thunder” olmak üzere dört şarkıya sahip ilk rock grubudur.

READ  James Cameron bizi Pandora'ya geri götürüyor

Reynolds, Imagine Dragons’un Vegas’taki O”daki mütevazi başlangıcını hatırlarken, aralarında Jack Harlow, HER, Rita Wilson, Kara DioGuardi, Caroline Polachek, Justin Tranter ve etkinlik direktörü DJ Cassidy’nin de bulunduğu all-star katılımcıların yer aldığı Hitmaker’lar odasını dikişlerde tuttu. Shea Irish pub “Şeritteki en ucuz bira”nın evi “Korkunç. En kötüsü. Dünya cehennem. Orada üç yıl boyunca altı saat çaldık. Şarkıların yarısını cover’lamamıza, diğer yarısını yapmamıza izin verdiler. Orijinaller. Toxic’te Britney Spears’ı oynadık.” “Save a Horse, Ride a Cowboy” oynadık. Korkunçtu. Gerçekten korkunçtu. Ama bize para kazandırdılar ve sonra Taco Bell alabilirdik. Ve buradayız. . Yani, O’Shea’ya teşekkürler. Atlantic’e teşekkürler. Ama esas olarak Interscope’a teşekkürler”.

Reynolds, Mormon ailesinin onun müzisyen olmasını hiçbir zaman istemediğine işaret ederek gülerek, “Yedi kardeşim var. Hepsi doktor ve avukat. Ama şimdi en zengin benim!” sahne, türlüGörünüşe göre Yönetici Müzik Editörü Shirley Halperin ona “odayı uyandırdığı” için teşekkür etti.

Reynolds’un tam konuşmasını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Diğer 2022 Hitmakers kazananları, Lizzo’nun Yılın Kaydı için “About Damn Time”, Çığır Açan Sanatçı için Latto, Future for the Collaborator Ödülü, TikTok Future Icon Ödülü için Omar Apollo, A&R Ödülü için DioGuardi, Kid Harpoon ve Tyler Johnson oldu. Yılın Söz Yazarları, Yılın Yöneticisi olarak Jesse Collins, Yılın Yöneticisi olarak Ebony Ward, Yılın Yapımcısı olarak Ricky Reed ve Synch of the Year için Kate Bush’un “Running Up That Hill”i.

Yahoo Entertainment’tan daha fazlasını okuyun:

Lyndsey’i takip et FacebookVe twitterVe instagramVe Amazon