Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Bana beni hatırlatıyor” – Survivor Series’de Ronda Rousey hakkında WWE efsanesi yorumları

WWE SmackDown Women

WWE Hall of Famer Booker T, Survivor Series’deki Ronda Rousey’in kendisine Triple H ile olan bir yeri hatırlattığını açıkladı.

Geçen Cumartesi Ronda Rousey, Survivor Series: WarGames’te Shotzi’yi yenerek Shotzi’ye karşı SmackDown Kadınlar Şampiyonluğu kemerini korudu. Bununla birlikte, Shotzi apronda DDT Rousey yapmaya çalıştığında, sadece SmackDown Kadınlar Şampiyonası’nın bariz bir karmaşa içinde yere düşürmesi için maç garip bir ortama sahipti.

son bölümünde gerçek güreş Podcast’te Booker T, Rossi’nin kusuru hakkında yorum yaptı ve bunun kendisine kendisini hatırlattığını belirtti.

“İnternette gösterdikleri tek hareketi gördüm, burada Shotzy DDT için iple aprona, sert kısım paspasa ve Ronda’ya gitti. [laughs], “Bu konuda kendimi korumama izin verin.” Hunter’ın arka planı aradığını hatırlıyorum ve o ipi çok sıkı tuttum ve arka plan yapmıyorum [laughs]. Ne demek istediğimi biliyorsun? Rhonda bana B’yi hatırlattı [laughs]. Ama burası çok ama çok ilgi görüyor.” (0:01 – 0:46)

Aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz:

Youtube kapağı

Ronda Rousey’nin SmackDown maçından önce iki kez Kadınlar Şampiyonu olan bir takımda popüler bir promosyon yaparken gösterdiği kamera arkası görüntülerine göz atın. Burada.


Ronda Rousey’nin WWE’deki ring içi performansı ateş altında

Ronda Rousey, kısa bir süre önce ringdeki düşük performansı nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Bazı söylentiler ayrıca SmackDown Kadınlar Şampiyonu’nun ringde sert olduğunu öne sürdü.

yakın zamanda SmackDown yıldızı arkadaşı Zelina Vega Bu söylentileri ele alınRousey’in WWE’de olmasını çok istediğini beyan ederek.

“Ondan herhangi bir adım attığım anlamda onunla hiç ringde bulunmadım. Bu yüzden zalim olup olmadığını söyleyemem… Onun bir ** almaya çalıştığını görmüyorum. Herhangi bir nedenle insanlara veya özellikle insanları incitmeye çalışmak üzerine” dedi. (bu harika)

WWE Evreni mevcut yoluna bölünürken trend olan ‘Fire Ronda Rousey’. ayrıntılara göz atın Burada.

READ  Khloe Kardashian, Disneyland Resimlerinde True Thompson'ın Kızını Kabul Etmeye Zorlandı

Lütfen Reality of Wrestling’e atıfta bulunun ve yukarıdaki sürümleri kullanıyorsanız Sportskeeda’ya bir H/T verin.

WWE efsanesi, Vince McMahon’un durumundan yalnızca kendisini sorumlu tutabileceğini düşünüyor. Daha fazla detay Burada

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Ashvinkumar Patel tarafından düzenlendi