Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Başrollerde Kyle Shanahan-Jim Schwartz’ın yer aldığı 49ers-Browns maçına ilişkin istatistikler – NBC Sports Bay Area & California

Başrollerde Kyle Shanahan-Jim Schwartz’ın yer aldığı 49ers-Browns maçına ilişkin istatistikler – NBC Sports Bay Area & California

Yenilgisiz 49ers, Pazar günü Cleveland Browns’ın kendi stadına büyük favoriler olarak girecek ancak San Francisco’nun 6-0’a geçme çabaları üzerinde önemli görünen bir istatistik var.

Browns savunma koordinatörü Jim Schwartz, yıllar boyunca 49ers koçu Kyle Shanahan’ı domine etti. İkisinin baş antrenör veya koordinatör olarak oynadığı sekiz maçta Schwartz 7-1 önde.

Shanahan, Houston Texans’ın ilk yılındaki hücum koordinatörüyken ilk maçı 31-12 kaybetti ve Schwartz, 2008’de Tennessee Titans’ın savunma koordinatörüydü. Aynı sezonun sonlarında ikinci maçı 13-12 kazandı ancak Schwartz kazandı. ilk oyun. Son altı karşılaşmada, en son 2020’de 49ers, Schwartz’ın savunma koordinatörü olduğu Philadelphia Eagles’a 25-20 yenilmişti.

Schwartz, “Kyle’a kesinlikle büyük saygı duyuyorum” dedi. Cleveland’da gazetecilere söyledi Perşembe. “Uzun zamandır buna karşıyım. … Koçlara yapılacak en büyük iltifat, zamanla gelişme göstermeleridir. Sanırım 2008’de bizim Houston’da savunduğumuz şey, onun Washington ve Cleveland’da savunduklarından biraz farklıydı. ” Atlanta ve San Francisco’da ne yaptığı.

“Oyuncuları için plan yapma konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Bence bu muhtemelen en büyük şey. Siz orada oyun isteyen bir oyuncuyu durdurmaya çalışmıyorsunuz, orada onun oyuncularını durdurmaya çalışıyorsunuz.”

Shanahan’ın Körfez’deki hücumu gelişiyor. 49ers, normal sezonda (geçen sezondan bu yana) üst üste sekiz maçta en az 30 sayı attı ve maç başına yarda bakımından üçüncü (402,6) ve sayı bakımından ikinci (33,4) sırada yer alıyor.

Ancak Brown ailesi kendi başına beceriksiz değil. Dört maçta Cleveland’ın savunması maç başına toplam 196,8 yardaya ve müsabaka başına sadece 15,0 sayıya izin veriyor.

Shanahan önündeki büyük mücadelenin farkına varır.

Shanahan Çarşamba günkü antrenmandan sonra “Bu maç benim için şimdiye kadarki en büyük mücadelemiz” dedi. “Dallas’ın da bu işe gireceğini düşünmüştüm. Ama şuna baktığınızda Cleveland’ın savunma sayıları artıyor. Her şeyde onların 1 veya 2 numara olduğunu hemen hemen görüyorsunuz.”

READ  Bayern Münih başkanı Uli Hoeness - Harry Kane "bir kararın sinyalini verdi - sözüne sadık kalırsa alacağız"

Browns’un oyun kurucusu Deshaun Watson’ın omuz sakatlığı nedeniyle oynamayacağı ve bu durumun 49ers’a avantaj sağlayacağı bildiriliyor ancak San Francisco’nun Cleveland savunmasına karşı hücumu Pazar günü öğleden sonra izlenecek maç olacak.

Schwartz, “Harika bir maç olacak” dedi. “Bu, NFL futbolunun en iyi hali. Harika bir hücum ve iyi bir savunma. Buna hazır olacağız.”

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin