Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Battlefield 2042, güncel olaylar ışığında Rusya’nın görünümünü alıyor

Battlefield 2042, güncel olaylar ışığında Rusya'nın görünümünü alıyor

savaş alanı 2042

Çekilmiş “Grin Reaper” derisi
ekran görüntüsü: savaş alanı 2042

geçen hafta savaş alanı 2042 DICE geliştiricileri, oyunun Rus fraksiyonu için gülümseyen bir saldırı helikopteri içeren sınırlı sayıda bir görünümü önce tanıttı ve ardından çıkardı ve oyunculara bu tür ödüller vermek için en iyi zaman olmadığına karar verdi.

bir süredir, Kuşatılmış çevrimiçi nişancı Bazen özel kıyafetler, bazen de silah ve araçlar için görünümler kisvesi altında belirli haftalık görevleri tamamlayabilen oyunculara özel ödüller sunar. ‘Grin Reaper’ olarak adlandırılan söz konusu cilt, geçen hafta ünlü ‘köpekbalığı dişi’ uçak sanatı geleneğine dayanan agresif bir gülümsemeyle ortaya çıktı. Birinci Dünya Savaşı’na kadar uzanıyor. Ardından, Ukrayna’daki olaylar hızla kötüye gittiği için başlatıldı ve hızla geri çekildi:

DICE geliştiricileri tarafından bu kaplamaya tek başına bakan herkes için doğru bir hareketti, ancak aynı zamanda bu özel öğenin kötü bir tat olarak görüldüğü, ancak oyunun geri kalanının agresif olduğu garip bir emsal oluşturuyor. Yakın gelecekte Rusya iki gruptan biri olarak Sadece oyuncuların her maçtan önce otomatik olarak atanma şansı 50/50 – bu iyi.

Çıkarılan cilt değiştirilmez; Oyunu oynayan herkes, oyuncunun mevcut haftalık ödüle doğru ilerlemesinin normal olarak olacağı ekranda boş bir alan görecektir. DICE, “Haftalık Görevlerin bu hafta içinde geri döneceğini” söylüyor ve bu görünümün tekrarını reddetmedi. daha sonra.

Bu bir şekilde üçüncü kez savaş alanı 2042 Oyun piyasaya çıktığından beri Skins haberlerin zirvesinde yer aldı. İlk önce Doğrudan Rusya’nın 2014’te Ukrayna’nın bazı kısımlarını, özellikle de “küçük yeşil adamları” ilhak etmesine atıfta bulunan bir görünüm vardı.“Vladimir Putin’in kısa ve öz bir şekilde kendilerinin aslında yerli isyancılar olduklarını ve bu nedenle yabancı toprakların aleni ve aleni bir ilhakı olmadığını iddia etmesine izin veren” seçkin Rus özel kuvvetleri birimleriydi.

Sonra Noel’de biraz Oyuncular, Holiday’in kostümünün Noel Baba’nın bir saldırı tüfeği tuttuğunu göstermesine kızıyor, ardından diğer oyuncular, Dais’in bir tepkiden sonra kostümü kapmasına kızıyor.. Her şey çok üzücüydü.

READ  Babil'in Düşüşü (PS5) incelemesi | kutuyu it