Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bazı Google Pixel Saatleri parçalanıyor [Update] – Ars Teknik

Bazı Google Pixel Saatleri parçalanıyor [Update] – Ars Teknik
Yakınlaştır / piksel saati. Küçük yuvarlak bir çakıl taşıdır.

Ron Amadeo

İşte Google’ın Pixel Watch 2 için düşünmek isteyebileceği bir gelişme: daha iyi yapıştırıcı. Android Polisi Az önce bazı Pixel saatlerin arka panellerinin düştüğüne dair bazı raporlar gördüm. PixelWatch alt dizinindeki bazı gönderiler resimlerin var bu fenomenden Birçok yorumcu, onların da başına geldiğini söylüyor.

Bu kesinlikle Google’ın garanti kapsamında olması gereken bir şey gibi görünüyor ve cihaz bir yaşından küçük olduğu için herkes garanti kapsamında olmalıdır. Bozuk bir cihaz hakkında Google Destek ile iletişime geçtiğinizde de güçlü bir argümanınız olur. Korkunç olan şey, bunun cihazın su geçirmezliğini de etkilemesi ve Google’ın her su hasarı vakasını kapsadığından şüpheliyiz. Raporların çoğu, Google’ın sorunla ilgilendiğini gösteriyor, ancak birkaç kullanıcı başlangıçta 300 ABD doları onarım ücreti almakla tehdit edildi ve daha sonra bu ücretten feragat edildi.

iFixit Pixel saati parçaladığında, farkettim Arka yapıştırıcı, sitenin daha önce görmediği yeni bir “sıvı conta” idi. Raporda, “Arka cam, sıkıca kapatan bir tür sıvı contayla yerinde tutuluyor gibi görünüyor, ancak açılıp temizleniyor. Aynı zamanda camı neredeyse hiç kalıntı bırakmadan sıyırıyor” deniyor. Google’ın süslü yapıştırıcısı biraz fazla kolay soyuluyor gibi görünüyor. Yeterince yapıştırılmamış çarpma tahtaları da yakın zamanda bir sorun olmuştur. fosil saatlerve “Gen 6” yayınlarında, Fossil itiraf ediyorum Sorun düzeldi dedi.

Üreticilerin tamamen montaj parçası olmayan akıllı telefonlar üretmeyi sevdiklerini hepimiz biliyoruz, ancak bunlar Olağandışı değil Geleneksel bir saatin arkasındaki görünür vidaları görmek için. Bazı saatler, arka kapağın uzunluğu boyunca uzanan dişli bir flanşla tüm arka plakayı dev bir vidaya dönüştürür ve her şey saatin gövdesine vidalanır. Belki Pixel Watch’ta gerçek bir kilit yardımcı olabilir.

READ  Bungie, Destiny Dolandırıcılık Satış Sitesine Karşı Bir Davayı Kaybetti