Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Beeper, Apple’ın bazı iMessages’ları engellediğini ancak bunun geçici bir çözümü olduğunu söylüyor

Beeper, Apple’ın bazı iMessages’ları engellediğini ancak bunun geçici bir çözümü olduğunu söylüyor

Ve işte yine başlıyoruz: sonra Soruşturma raporları Bazı kullanıcılar Beeper Mini ve Beeper Cloud’da iMessage alamıyor, Biber diyor Apple, Beeper Mini kullanıcılarının yaklaşık yüzde beşinin iMessages erişimini “kasıtlı olarak engelliyor” gibi görünüyor. Şirket, uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemenin sorunu çözdüğünü ve daha geniş bir çözüm üzerinde çalıştığını söylüyor (ancak bu bu gece olmayacak).

Apple, yeni Beeper iddiasıyla ilgili yorum talebine hemen yanıt vermedi ve orijinal yorum talebime de yanıt vermedi. Ancak şirket Beeper Mini’yi daha önce de yasakladığı için uygulamaya karşı yeniden harekete geçmesi şaşırtıcı değil.

Sorunlar akşam saat 18.00 civarında başlamış gibi görünüyor; O zaman bir kenar Bir çalışan Beeper Mini’de artık iMessage almadığını bildirdi. Bazı kullanıcıların üzerine Reddit iMessage almadıklarını da bildirdiler, ancak diğerleri bunun aynı olduğunu söylüyor Hala bir iş Onlar için bu, Beeper’ın yalnızca bazı kullanıcıların etkilendiği yönündeki açıklamasının ardından gelecektir.

Beeper CEO’su Eric Migicowski Çarşamba akşamı kullanıcılardan özür diledi X’teki (eski adıyla Twitter) bir gönderide. “Bu belirsizliğin kullanıcılarımız için ne kadar üzücü olduğunu anlıyorum” dedi. “Şimdi çekip gitsen kendimi kötü hissetmezdim. Her şey normale döndüğünde sana haber vereceğiz.” Ayrıca Epic Games’in mahkemede Google’a karşı kazandığı büyük zaferi de bir toparlanma çığlığı olarak gösterdi: “@TimSweeneyEpic Epic bu hafta Big Tech’i yendi. Bir şansımız var. Biz vazgeçmiyoruz.”

Beeper, Android sahiplerinin iMessage’ı yalnızca telefon numaralarıyla kullanmalarına olanak tanıyan Beeper Mini’nin orijinal sürümünü 5 Aralık’ta piyasaya sürdü, ancak Apple yalnızca üç gün sonra bunu durdurmanın bir yolunu buldu. Beeper, Beeper Mini’yi Pazartesi günü tekrar çalıştırdı, ancak yalnızca Apple kimliğiyle çalışıyor. Bu sözde kasıtlı yasağın Beeper Mini kullanıcılarının yalnızca yüzde beşi için geçerli olup olmayacağını veya Apple’ın daha fazlasını yasaklamanın bir yolunu bulup bulmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

READ  Coffee Talk, Afterlove EP yaratıcısı Mohamed Fahmy ayrılıyor

13 Aralık 22:28 ET’de güncellendi: Beeper Cloud kullanıcılarının sorunlardan etkilenmeleri durumunda ne yapmaları gerektiğine ilişkin bir yazı eklendi.