Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bethesda ‘yeni seyahat yolları’ üzerinde çalışıyor

Bethesda ‘yeni seyahat yolları’ üzerinde çalışıyor

Bir uzay RPG’sinde Bethesda’nın devasa galaksisinde atlamanın yeni yollarını bulmayı umuyorsanız Yıldız AlanıŞanslı olabilirsin. Reddit’in yakın zamanda Reddit t’ye verdiği yanıtta geliştirici, “yeni seyahat yolları” ekleyecek bir özellik güncellemesinin tanıtımını yapmış gibi görünüyor ve hayranlar, düzenli güncellemelerin ilerlemesini beklemelidir.

yine de Yıldız Alanı Galaktik boyutu göz önüne alındığında, ister yıldız sistemlerinde ister 1000 gezegenin yüzeyinde olsun, daha çeşitli seyahat yollarının bulunmaması, açık dünya RPG oyuncuları için hassas bir nokta olmaya devam ediyor. Bethesda rekora koşuyor Kara araçlarının eksikliğinin daha yavaş bir keşif oyunu döngüsünü teşvik ettiğini söylemek. Ancak Reddit’in son yamayla ilgili oyuncu geri bildirimlerine verdiği son yanıt, bu sorunu çözmenin bazı yeni yolları olabileceğini gösteriyor Yıldız alanı. Bethesda’nın yanıtı “yeni seyahat yolları”nın ne anlama geldiğini göstermiyor ancak Hayranların hayal gücünü harekete geçirdi Araçları veya yıldız sistemlerini geçmenin geliştirilmiş yollarını dahil etmeyi umuyoruz.

Devamını oku: Yıldız Alanı: Kotaku gözden geçirmek
O satın alır Yıldız alanı: Amazon | En iyi satın alım | GameStop

Yıldız AlanıSon güncelleme Bazı hassas noktalara değindi: asteroitlerin gemilere yapışmasına neden olan bir hata (düzeltilmemiş olmasına rağmen). Bütün bir şehrin başına tökezleyen sorun), karakol inşaatındaki bir hatayı düzeltir ve oyuncuların New Game Plus işlevi açık olmadan aynı kayıt dosyasında çok uzun süre kalması durumunda ortaya çıkan kaydetme sorunlarını çözer. Ancak oyunun hayranları daha fazla güncelleme konusunda istekliydi. Buna yanıt olarak, Bethesda Reddit’te şunları söyledi::

Gönderdiğiniz sorunların çoğunu çözmek için çok çaba harcadık ve önümüzdeki yılın başlarında, çok sayıda ‘devam eden’ düzeltmenin yanı sıra FSR3 ve XeSS’yi de içerecek bir güncelleme bekliyoruz. Pek çok görev sorununu çözmüş olsak da, devam eden görev düzeltmelerini düzeltmek zordur ve kaydetme işleminizi geri almanıza gerek kalmadan bu sorunları düzeltmek için yeni bir sistem oluşturduk.

Ayrıca şehir haritaları ve mod desteğinden tüm yeni seyahat rotalarına kadar talep ettiğiniz birçok yeni özellik üzerinde de yoğun bir şekilde çalışıyoruz (bizi takip etmeye devam edin!).

READ  Evet, Hogwarts Legacy gerçekten Nintendo Switch'e geliyor

Kotaku Yorum yapmak için Bethesda’ya ulaştık.

Bethesda “yaklaşık altı haftada bir” güncelleme yapmayı hedefliyor

Reddit’teki geliştirici yanıtı ayrıca hayranların her altı haftada bir büyük güncellemelerin gelmesini beklemesi gerektiğini gösteriyor:

[Updates] Yaklaşık altı haftada bir gerçekleşmesini beklediğimiz düzenli aralıklarla düzeltmeler ve güncellemelerle kullanıma sunulacaktır. Eğer aradaki daha küçük bir düzeltmede (bir asteroit gibi) bir şeyler yapılabiliyorsa ve bunun güvenli olduğunu hissediyorsak, bunlardan da birini çıkaracağız. Burada önemli olan güvenlidir. Bu büyüklükte ve dinamik bir oyundaki en küçük değişikliği bile test etmek için çok zaman harcıyoruz.

yine de Yıldız Alanı Bu tek oyunculu bir oyun ve Bethesda ve Xbox, oyundan keyif almanızı istediklerini açıkça belirttiler Aynı uzun ömür ve oyuncuyu elde tutma Skyrim.

Devamını oku: Phil Spencer oynamanı istiyor Yıldız Alanı On yıldır

Todd Howard, Yıldız AlanıBu, kreatif direktör tarafından belirtildi. Oyun “kasıtlı olarak uzun süre oynanacak şekilde yapıldı”” ve bazen gelecekteki büyümeyi tanımlamak için canlı hizmete bitişik dil kullanıldı.

Tam olarak ne Yıldız AlanıBethesda’nın geleceği belirsizliğini koruyor ancak 6 Eylül 2023’te gönderilenlerin Bethesda’nın uzay RPG’sine yönelik tutkularının yalnızca başlangıcı olduğu açık.