Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bill Maher, Hollywood’da devam eden grevlere rağmen gösterisine devam ediyor

Bill Maher, Hollywood’da devam eden grevlere rağmen gösterisine devam ediyor

Komedyen ve siyasi yorumcu Bill Maher, Hollywood’da devam eden grevlere rağmen HBO’daki “Bill Maher ile Gerçek Zamanlı” programına devam edeceğini söyledi.

Maher şunu yazdı: “Gerçek zaman ne yazık ki bir kitap ya da yazı olmaksızın geri dönüyor.” bir işte Eskiden Twitter olarak bilinen X’te. Beş ay oldu ve insanları işe geri döndürmenin zamanı geldi. Yazarların benim de sempati duyduğum önemli sorunları var ve umarım onları tatmin edecek şekilde ele alınırlar, ancak sorunları, sorunları ve endişeleri olan yalnızca onlar değil.

Maher, grevlerin İşçi Bayramı’na kadar sona ermesini umduğunu söyledi ve “henüz hiçbir şey olmamış gibi görünüyor” dedi.

Maher, “Yazarlarımı seviyorum, onlardan biriyim ama bütün bir yılı kaybetmeye ve sınırın altındaki pek çok insanın bu kadar acı çektiğini görmeye hazır değilim” diye yazdı. “Bir monolog, masa yazısı, “Yeni Kurallar” veya köşe yazıları veya “gerçek zamanlı” olarak en çok gurur duyduğum yazıları sunmayarak grevin ruhuna saygı duyacağım.

Maher, izleyiciye kitabı olmadan gösterinin normal bir gösteri kadar “iyi” olmayacağını önceden söyleyeceğini söyledi.

“Ancak gösterinin kalbi, beklenen isyankarlık ve partizanlığın ötesine geçmeyi amaçlayan resmi olmayan bir panel tartışmasıdır ve bu devam edecek. “Gösteri hayal kırıklığı yaratmayacak,” diye devam etti Maher.

11.000 üyeli Amerika Yazarlar Birliği (WGA), Sinema Filmleri ve Televizyon Yapımcıları İttifakı’ndaki stüdyo başkanlarıyla yapılan sözleşme görüşmelerinin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından Mayıs ayında greve gitti.

Grev, WGA tarihindeki en uzun grevi temsil ediyor ve Hollywood’daki televizyon ve film prodüksiyonunu 100 günden fazla süreyle geçici olarak durdurdu.

Hollywood’un en büyük aktörler birliği olan SAG-AFTRA, film stüdyolarıyla anlaşmaya varamamasının ardından iki ay sonra Temmuz ayında greve katılarak 1960’tan bu yana ilk çifte greve imza attı.

READ  Amerikan Müzik Ödülleri, BBMA'nın ağsız bir tarih almasıyla 2023'ü atlayabilir

Her iki sendika da daha iyi ücretler ve çalışma koşullarının yanı sıra akışla ilgili daha yüksek kalan ücretler talep ediyor.

Sonuç olarak, NBC’nin “Saturday Night Live” ve ABC’nin “Jimmy Kimmel Live” programları da dahil olmak üzere birçok gece yarısı programı yapım dışı kaldı.

Bir grup gece yarısı TV sunucusu, geçen ay, yazarın grevinden mali olarak etkilenen çalışanları desteklemeyi amaçlayan yeni bir podcast için bir araya geleceklerini duyurdu.

Telif Hakkı 2023 Nexstar Media Inc. tüm hakları saklıdır. Bu materyal yayınlanamaz, yayınlanamaz, yeniden yazılamaz veya yeniden dağıtılamaz.