Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Billie Eilish, spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra… sevimli Paskalya fotoğraflarını paylaşmadan önce taze yüzlü görünüyor

Billie Eilish, spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra… sevimli Paskalya fotoğraflarını paylaşmadan önce taze yüzlü görünüyor

Billie Eilish Salı günü Los Angeles’ta dışarı çıktığında ışıl ışıl görünüyordu.

21 yaşındaki şarkıcı, spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra su şişesini ve diğer temel eşyalarını taşırken, motorcu şortu ve kolları dolu siyah bir tişört giydiği görüldü.

Swarm aktrisi, kuzguni buklelerini yüzünden uzak tuttu ve saçlarını düşük bir at kuyruğu yaptı ve doğal güzelliğini vurgulamak için makyajsız bir görünüm seçti.

Ever’den Maker Haber, bir çift siyah Nike çorap ve spor ayakkabıyla eşleştirdiği tamamen siyah bir kıyafetle rahat tuttu.

Daha sonra, Paskalya tatilinde çekilen fotoğraflarda spor markasıyla yaptığı işbirliğinden bir çift beyaz spor ayakkabı içeren çarpıcı kıyafetini de gösterdi.

Taze yüzlü! 21 yaşındaki Billie Eilish, salı günü spor salonunda antrenman yaptıktan sonra Los Angeles’ta dışarı çıkarken ışıl ışıl görünüyordu.

Birden fazla Grammy Ödülü sahibi spor salonundan siyah deri bir sırt çantasıyla çıktı.

Kaliforniya yerlisi, tüm eğitim ihtiyaçlarını kollarında taşıdı – büyük bir su şişesi, protein çalkalayıcı şişesi, cep telefonu, fermuarlı bir kapüşonlu ve kamuflajlı bir şapka.

Antrenmandan sonra, 109 milyon Instagram takipçisine bir sosyal medya güncellemesi paylaştı.

Dairesel gönderide, sevdikleriyle birlikte Paskalya şenliklerinde giydiği göz alıcı çiçekli elbiseyi sergiledi.

Hafta sonu boyunca, söz yazarı Ocean Eyes, vücudunu vurgulamak için hacimli kolları ve fırfırları olan maksi elbisesiyle şık görünüyordu.

Açık elbise, minik pembe askılı dantel sutyenini, inci kolyesini ve zarif altın kolyesini ortaya çıkardı.

Bir diğerinde, dövmeli bir eli kalçasında dinlenirken kalp şeklinde inci detaylarla süslenmiş beyaz dantel taytları gösterdi.

Mürekkebe göre, Ekim 2022’den beri çıktığı 31 yaşındaki solist Jesse Rutherford’un eli gibi görünüyor.

ANTRENMANDAN SONRA: Şarkıcı, siyah bir tişört ve motorcu şortu ile kolları dolu, su şişesi ve diğer gerekli malzemeleri taşırken görülüyor.
Doğal güzellik: Swarm oyuncusu, gizemli siyah buklelerini yüzünden uzak tuttu, saçlarını aşağıdan atkuyruğu yaptı ve doğal güzelliğini vurgulamak için makyajsız bir görünüm tercih etti.

Ayrıca, Nike ile yaptığı son işbirliğinden, baştan aşağı şirin, çiçek desenli patiklerinin ve geometrik beyaz Air Force 1 spor ayakkabılarının bir resmini paylaştı.

Enstantanelerde, özelliklerini vurgulamak için pembe pembe bir allık ve leylak rengi bir dudak ile hafif bir makyaj görünümünde göz kamaştırıcı görünüyordu.

READ  A24'te Darren Aronofsky'nin yöneteceği bir Elon Musk biyografisi üzerinde çalışılıyor

Koyu renk saçlarını düz bir şekilde toplamış ve her zamanki kirpik uzantılarını kullanmıştı.

Eilish ayrıca annesi aktris Maggie Beard, 64’ün bir fotoğrafını da paylaştı.

Sarı bir odanın içinde, Broadway yıldızı çiçekli bir bluz ve şapka modeli yaparken tam not alıyor.

Dizi kapsamında, sekiz buçuk aylıkken ilk kelimesinin “köpek” olduğunu ortaya koyan annesinin yazdığı notları da aldı.

Ardından, araba yolculuğu sırasında rengarenk bir buket çiçeğin yanında ayaklarının dibinde oturan kurtarma köpeği Shark’ın resimlerini de yayınladı.

Eilish, neredeyse çikolata ve şekerlemelerle dolup taşan Paskalya sepetinin bir fotoğrafını da paylaştı.

Sosyal medya gönderisi: Antrenmandan sonra, 109 milyon Instagram takipçisine bir sosyal medya güncellemesi paylaştı.
Gösteriş yapmak: Atlıkarınca gönderisinde, sevdikleriyle birlikte Paskalya şenliklerinde giydiği göz alıcı çiçekli elbiseyi sergiledi.
Işıltılı: Fotoğraflarda, özelliklerini vurgulamak için pembe pembe bir allık ve leylak rengi bir dudak ile ince bir makyaj görünümünde parlak görünüyordu. Koyu renk saçlarını düz bir şekilde toplamış ve her zamanki kirpik uzantılarını kullanmıştı.
İlkbahar için çiçekler: Söz yazarı Ocean Eyes, vücudunu vurgulamak için hacimli kolları ve fırfırları olan maksi bir elbiseyle hafta sonu boyunca şık görünüyordu.
Hassas Detaylar: Açık elbise, minik pembe askılı dantel sutyeninin yanı sıra bir inci kolye ve zarif altın kolyeyi ortaya çıkardı.
Kalpler: Başka bir fotoğrafta, dövmeli bir eli kalçasında dururken, kalp şeklinde inci detaylarla süslenmiş beyaz dantel taytını gösterdi. Mürekkebe göre, Ekim 2022’den beri çıktığı 31 yaşındaki The Neighborhood solisti Jesse Rutherford’un eli gibi görünüyor.
Chic: Ayrıca, Nike ile yaptığı son işbirliğinden renkli çiçek baskılarla süslenmiş sevimli çoraplarının ve geometrik beyaz Air Force 1 spor ayakkabılarının kuş bakışı çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı.
Annesi: Eilish, annesi aktris Maggie Beard’ın 64 yaşındaki bir fotoğrafını da paylaştı. Sarı bir odanın içinde, Broadway yıldızı çiçekli bir bluz ve şapka modeli yaparken tam not alıyor.
İlk Kelime: Dizi kapsamında annesinin yazdığı notları da aldı ve sekiz buçuk aylıkken ilk kelimesinin “köpek” olduğunu ortaya çıkardı.
Yolda: Ardından, araba yolculuğu sırasında rengarenk bir buket çiçeğin yanında ayaklarının dibinde oturan kurtarma köpeği Shark’ın fotoğraflarını da yayınladı.
YUMURTA AVI: Eilish, neredeyse çikolata ve şekerle dolup taşan Paskalya sepetinin bir fotoğrafını da paylaştı.

Galeride Eilish, erkek arkadaşının Paskalya kutlamalarını ailesiyle birlikte geçirdiğini kurnazca açıkladı.

Çift, Ekim 2022’de toplum içinde görüldükten sonra ilk kez romantik bir bağ kurdu.

Bir ay sonra, ilişkilerini doğruladı ve 10 yıllık yaş farklarıyla dalga geçiyor gibi görünen Cadılar Bayramı kostümlerinin fotoğraflarını paylaştığında Instagram’ı resmileştirdi.

İlk olarak ne zaman tanıştıkları belli değil, ancak ikisinin Ocean Eyes döneminden 2017’de bir fotoğrafı ortaya çıktı.