Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bilmek istediğiniz şarkı: Nayeon, “Pop!”

Bilmek istediğiniz şarkı: Nayeon, "Pop!"

K-pop kız grubu iki defa 2015’teki çıkışlarından bu yana üretkenler ve bu yıl da farklı değildi. Zaten Asya’daki en popüler kız gruplarından biriler ve burada ABD’de açık kollarla karşılandılar. Kuzey Amerika Turu Stokta yok Sadece birkaç ay önce, sadece geri dönmek için İki gösteri görünüyor Bank of California Stadyumu’nda. Grup, son albümleri için müziği resmi olmayan alt birimlere ayırmasına rağmen, Aşk formülü: O + T = < 3, Üyelerin hiçbiri solo müzik yapmadı – henüz.

Nayeongrubun en yaşlı üyesi, bugün bir EP ile solo çıkışını yapıyor, ben Nayeon. Ana şarkı – “Pop!” – Eğlenceli sakız ritminden bağımlılık yapan melodiye ve tatlı şarkı sözlerine kadar Twice klasiklerini çağrıştırır. Gerçek Twice tarzında, şarkının videosu bir anlığına bile olsa uzaklaşmak istemeyeceğiniz bir manzara: renkli görseller, çarpıcı setler, eğlenceli koreografi ve cazibeyi anımsatan kostümler. Lise Müzikali sayı. Sekiz grup arkadaşı olmadan ilk kez tek başına duran Nayeon, sahneyi kendi başına doldurmayı ve Twice’ın her üyesinin masaya benzersiz bir şey getirdiğini kanıtlamayı başarıyor.

Şarkı, solist olarak Nayeon’a harika bir giriş, tüm yaz boyunca bizi serinletecek poptan bahsetmiyorum bile. Hem Korece hem de İngilizce olan sözler, duygularını saklamakta pek iyi olmayan bir aşk ilgisini kıvılcımlamakla ilgili. “Benden kaçmak için çok geç” diyor. “Titreyen bakışların, net kafa sallamaların bebeğim/ Seni patlatmak istiyorum.”

Yakın zamanda seçtiğimiz ve bilmek istediğiniz tüm şarkılardan oluşan bir çalma listesi bulun Spotify.

READ  Bill Cosby'nin sivil jürisi, neredeyse bir karara vardıktan sonra müzakerelere devam etmek zorunda kalacak