Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Bipolar depresyonla cesur bir mücadele verdi” – Son Tarih

“Bipolar depresyonla cesur bir mücadele verdi” – Son Tarih

Cuma günü 43 yaşında hayatını kaybeden dizi yıldızı Billy Miller’ın annesi, hayranlarına teşekkür eden bir açıklama yaparak oğlunun “bipolar depresyonla uzun ve cesur bir mücadele” verdiğini anlattı.

Patricia Miller, X internet sitesinde oğlunun “arkadaşlarını, ailesini ve hayranlarını sevdiğini ancak sonunda hastalığın savaşı kazandığını ve oğlunun hayatını teslim ettiğini” söyledi.

Miller, rolleriyle tanınan üç kez Gündüz Emmy Ödülü sahibiydi Gençler ve huzursuzlar Ve Kamu hastanesi. Pazar günü 44. yaş gününü kutlayacaktı.

Meslektaşlarından ve hayranlarından gelen destek, son 24 saat içinde X’in gündüz dizilerinde geçirdiği zamana ait birkaç fotoğraf ve video yayınlamasıyla istikrarlı bir şekilde devam etti. Miller pembe dizilerdeki rolleriyle tanınsa da dizide Harvey’in küçük kardeşi Marcus Specter’ı da canlandırdı. uygun olmak Birkaç sezon boyunca.

“Tüm Suits ailesi için çok üzücü bir haber.” uygun olmak Yaratıcı Aaron Korsh, X’te “Billy Miller vefat etti” diye yazdı. Bir keresinde Billy’yle birlikte eve uçmuştuk. Dakikalar içinde bitecekmiş gibi görünen beş saatlik uçuşta bağ kurarak harika vakit geçirdik. Komik, akıllı, nazik, tatlı bir adam.”

READ  Kanye West'ten JPMorgan Chase, Yeezy Brand ile bağlarını kesti