Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir rapor, Apple’ın AR/VR kulaklığının yıllarca yönetici şüpheciliğiyle karşı karşıya kaldığını söyledi.

Bir rapor, Apple’ın AR/VR kulaklığının yıllarca yönetici şüpheciliğiyle karşı karşıya kaldığını söyledi.

21. yüzyılın büyük bir bölümünde Apple, dünyanın en değerli teknoloji şirketi olmak için bir ürün pazarını birbiri ardına fethederek şüphelerini yatıştırdı.

Ancak bu yıl piyasaya sürülecek olan dev Körfez Bölgesi karma gerçeklik kulaklığı için şirket içinde şüphecilerin olduğu bildirildi. Bir uzmana göre, yıllar boyunca, CEO Tim Cook da dahil olmak üzere Apple yöneticileri kulaklığın görünümü ve popülaritesi hakkında endişelenirken, cihazın tasarımıyla ilgili dahili tartışmalar kulaklığın piyasaya sürülmesini geciktirdi. Bloomberg raporu Perşembe yayınlandı.

Bloomberg’in haberine göre Cook, daha fazla gecikme olması durumunda Apple’ın 5 Haziran’da Cupertino’da düzenleyeceği Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda yeni ürününü tanıtacak: sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik özelliklerini kullanacak ve yeni Apple’da çalışacak pil paketine sahip bir kayak kulaklığı. ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ. o bekleniyor Yaklaşık 3.000 dolarlık bir maliyetle.

Cook, kulaklık tasarımıyla pek ilgilenmemesine rağmen, ürün geliştirmenin başlarından itibaren hafif bir seçeneği savundu. “Buradaki hiç kimse -buradaki birkaç kişi- burada yürüyen ve oturan bir bilgisayara bağlı olmanın sorun olmadığını düşünüyor. Çok az insan bir şeyle çevrili olmanın sorun olmadığını görecek, çünkü hepimiz özünde sosyal insanlarız. ” Cook, halka açık bir teknoloji konferansında söyledi. 2016. Ancak kulaklık, söylenti Bloomberg’in bildirdiğine göre, “Gerçek” olarak adlandırılmak için, göz hareketleri ve yüz ifadeleri görünüşte ekranda görünürken, aslında yüzü şekillendirecek.

Bloomberg, sırasıyla yazılım mühendisliği ve donanım teknolojilerinden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Craig Federighi ve Johnny Srugi de dahil olmak üzere diğer yöneticilerin de endişelerini dile getirdiklerini bildirdi. Srouji’nin, kulaklık işlemeye odaklanmanın iPhone çip gelişimini yavaşlatacağı konusunda uyardığı bildirildi.

Projeye akıtılan milyarlarca dolar ve geliştirilmesine dahil olan 1.000’den fazla mühendisle, bu yılın Silikon Vadisi’ndeki en büyük donanım lansmanı için riskler yüksek – özellikle Apple, gecikme Kulaklık yaklaşık üç yıldır piyasaya sürüldü.

READ  Yeni Galaxy S24 Ultra sızıntısı, bunun Samsung'un yıllardır yaptığı en büyük yükseltme olduğunu gösteriyor

Apple’ın 2016’dan 2019’a kadar dünya çapında ürün pazarlamasından sorumlu kıdemli direktörü olan Michael Gartenberg, Bloomberg’e belirsiz bir kulaklık pazarında, sürümün “şimdiye kadarki en büyük teknoloji başarısızlıklarından biri” olabileceğini söyledi.

Apple’da bir şeyler olup bittiğini duyuyor musun? Teknoloji muhabiri Stephen Council ile güvenli bir şekilde [email protected] adresinden veya 628-204-5452 numaralı telefondan Signal ile iletişime geçin.