Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir sonraki Prince Of Persia oyunu bu yılın sonlarında Steam'de gelecek

Bir sonraki Prince Of Persia oyunu bu yılın sonlarında Steam'de gelecek

Prince of Persia: The Lost Crown filminin ana karakterini gösteren resim.

Pers Prensi: Kayıp Taç
resim: Ubisoft

sonraki Persia Prensi Ubisoft'un adını verdiği söylenen bir oyun Pers'in Haydut Prensitarafından geliştirildi Ölü hücreler DLC geliştiricisi Evil Empire bu yılın sonlarında Steam Erken Erişim'e geliyor.

Sanki yeni varmışız gibi görünebilir… Persia Prensi Son zamanlarda bir oyun oynadık ve bunun nedeni… bunu yaptık. Bu yılın başında Ubisoft, Pers Prensi: Kayıp Taç– Hayranları ve eleştirmenleri heyecanlandıracak 2.5d Metroidvania platform oyunu. Şimdi, yeni bir rapor başka bir yeni gelişmeyi iddia ediyor Persia Prensi Oyun hemen köşede.

3 Nisan'da İç mekan oyunları adı geçen That Evil Empire – bir spin-off stüdyosu Hareket ikiz Pek çok şeyin arkasında bu vardı Ölü hücreler DLC ve sonraki güncellemeler—-Son dört yılını çalışarak geçirdi Pers'in Haydut Prensi, uzun süredir devam eden serinin bir sonraki girişi. Kaynaklar şunları söyledi İç mekan oyunları Yeni oyun bir roguelite ve plan, onu Steam'de Erken Erişim'de yayınlamak ve topluluk geri bildirimlerine göre oyunu sık sık güncellemek. Eğer doğruysa bu, Ubisoft'un 2019'dan bu yana ilk 1. Gün Steam sürümü olacak.

Ne zaman olacağını henüz bilmiyoruz Pers'in Haydut Prensi Ancak resmi olarak açıklanacak veya duyurulacak GameSpot O öneriyor Yaklaşan bağımsız oyun etkinliğinde açıklanabilir. Birinci Trio Girişimi Sergisi10 Nisan'da. Evil Empire, gösteri sırasında yeni bir projeyi açıklayacak ve büyük olasılıkla bu yeni proje olacak. Persia Prensi Oyun. Bu yılın sonuna doğru bir çıkış tarihi henüz bildirilmedi. Hiçbir konsol bağlantı noktasından da bahsedilmedi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, zaten yeni bir tane var. Persia Prensi bu yılın başlarında oyun. Bu, 2010'dan bu yana yalnızca mobil oyunların piyasaya sürüldüğü uzun bir kış uykusunun ardından geldi Unutulmuş kum Xbox 360, PS3 ve PC'de Ubisoft aniden klasik seriyi ikiye katlamaya başladı.

Aynı zamanda şunu Yeni baskısı Zamanın Kumları Açıklanmasından dört yıl sonra hala MIA. 2023 yılında Ubisoft sessizce, 2021'de piyasaya sürülmesi planlanan yeniden yapımın bir noktada olduğunu doğruladı.Geliştirme esasen yeniden başladı. Bu girişi seriye ne zaman bekleyebileceğimize dair bir kelime yok.

.

READ  Samsung Galaxy Z Flip 5 menteşesi, resmi teaser'da boşluk olmadan ortaya çıktı