Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bob Durk, Cuma tahmininizi izliyor

Bob Durk, Cuma tahmininizi izliyorBob Durk, Cuma tahmininizi izliyor

‘Dikkat etmelisiniz’: Maryland AAA çalışanı lastik değiştirmeyi bıraktı ve I-70 kazasında öldüEyalet birlikleri, Perşembe sabahı Howard County’de bir AAA çalışanını öldüren kazayı araştırıyor.

Topluluklar, Cuma günü Binbaşı Rainmaker öncesinde olası kıyı taşkınlarına hazırlanıyorUlusal Hava Durumu Servisi, son yirmi yılın en büyük kıyı sel olaylarından birini bekliyor. Daha fazla dalganın normalden daha yüksek olması bekleniyor ve kuvvetli rüzgarlar daha fazla suyu kıyıya itecek.

Maryland Hava Durumu: Maryland’in çoğu bölgesi için saatler ve alarmlar verildiNWS, iki ila dört inç yağmurun bir ila iki inç arasında ayrı ayrı düşebileceğini söyledi.

Baltimore Buzz: Ulusal Çikolata Günü!Baltimore’da ne bir vızıltı.

Pop Turk, akşam saatinizi tahmin ediyorPop Turk, akşam saatinizi tahmin ediyor

Cuma günkü tahmin öncesinde, topluluklar olası sel baskınlarına hazırlanıyorMemurlar kum torbaları teslim.

‘Sağlık çalışanlarımız tükendi’ Hükümet davaları tırmanmaya devam ediyor Frederick County liderleri iç maske siparişini düşünüyorMerkezi Maryland’in çoğunda Govt-19 enfeksiyonlarının oranı düşerken, Frederick County, Maryland ortalamasından neredeyse %50 daha fazla pozitif oranlara sahip.

Şehir ve eyalet liderleri, kuzeydoğu Baltimore’da devam eden sel ile başa çıkmak için 5 milyon dolarlık bir plan açıkladı.On yıllardır, Montebello Gölü yakınlarındaki kuzeydoğu Baltimore topluluğu, her yağmur yağdığında evlerinin sular altında kalacağı korkusuyla yaşıyor. Ancak Perşembe günü iyi bir haber aldılar.

2 neo-Nazi grup üyesine 9 yıl hapis cezası(AP) – İki neo-Nazi grup üyesi, aşırı sağcı aşırılık yanlılarına karşı yaygın federal baskıyı vurgulayan bir davada Perşembe günü dokuz yıl hapis cezasına çarptırıldı.

AAA tarafından yayınlanan yeni bir anket, hız ve cep telefonu kullanımının bir sorun olduğunu gösteriyorBugün yayınlanan yeni bir AAA çalışması, güvenli olmayan sürüş davranışında bir düşüş olduğunu gösteriyor, ancak hız ve cep telefonu kullanımı yüksek.

Baltimore Polisi ve FOP, yeni maaş teşvikleriyle iş sözleşmesini kabul ettiPolis, Baltimore Şehri Polis Köşkü 3 Kardeşlik Düzeni’nin Çarşamba günü yeni sözleşmeyi onayladığını söyledi.

Harford County Dowts, üçüncü bir şerif ofis kompleksi eklemeyi planlıyorHarford County yetkilileri, nüfus artışına devam etme ihtiyacından bahsederek Perşembe günü üçüncü bir şerif ofisi kompleksi eklemeyi planladığını duyurdu.

İki adam BPD için dava açtı, çavuş suçlandı. Newberg 2019’da TutuklananlarPerşembe günü, iki Baltimore adamı, Baltimore Polis Departmanı ve sanık çavuş aleyhine, memurun onları 2019’daki ayrı tutuklamalar sırasında yasadışı bir şekilde gözaltına aldığını iddia ederek dava açtı.

Şehir, kuzeydoğu Baltimore’da devam eden sel ile başa çıkmak için 5 milyon dolar tasarruf ettiMergenthaler Mesleki Teknik Lisesi’nin güney ucundaki bölge, onlarca yıl sürebilen şiddetli yağışlar sırasında sular altında kalıyor.

Askerler, Maryland AAA çalışanının lastik değiştirmeyi durdurduktan sonra I-70 kazasında öldüğünü söylediYetkililer, bir Maryland AAA çalışanının Perşembe günü Howard County’deki Interstate 70’te lastik değiştirirken dövülerek öldürüldüğünü söyledi.

Kadın izci sezonu bir yıllık aradan sonra geri döndüKız İzci sezonu geldiğinde neşelenme zamanı! Salgınlar sırasında bir yıllık bir aradan sonra, bu hafta sonu kurabiye standı satışları geri döndü.

Maryland Hayvanat Bahçesi Cuma günü ZooBOOO’yu İptal Etti! Hava Durumu EndişeleriZooBOOO’ya bir biletiniz vardı! Cuma günü duş testi yapmalısın.

Askerler, Maryland AAA çalışanının lastik değiştirmeyi durdurduktan sonra I-70 kazasında öldüğünü söylediYetkililer, bir Maryland AAA çalışanının Perşembe günü Howard County’deki Interstate 70’te lastik değiştirirken dövülerek öldürüldüğünü söyledi.

Pop Turk akşam hava tahmininizi aldıPop Turk akşam hava tahmininizi aldı

Kuzeybatı Hastanesi ‘Gövde veya Tedavi’Eğlence bugün 18.00’de başlıyor

White Marsh Kütüphanesi, kaldırım ve otopark önümüzdeki hafta iş nedeniyle kapanacakDikkat, White Marsh şubesine giderseniz önümüzdeki hafta kapanacaktır.

Sahil Güvenlik kayıp balıkçıları arıyorSahil Güvenlik, Bodomac Nehri’nde kayıp balıkçıları arıyor.

Charlie’nin Coconut’taki içki dükkanını ateşe veren adam bugün mahkum edildiHindistan cevizi charlie barını ateşe veren adam bugün cezalandırılacak.