Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bolo J’nin evi polisler tarafından basıldı ve rapçi kelepçelendi

Bolo J’nin evi polisler tarafından basıldı ve rapçi kelepçelendi

Özel

PoloG

Los Angeles polisi fırtınada…

Rapçi kelepçelendi

PoloGX’in evi şu anda kolluk kuvvetleri tarafından istila edilmiş durumda ve rapçi kelepçeli.

Los Angeles Polis Departmanından memurlar, Çarşamba günü erken saatlerde Polo’nun Los Angeles bölgesindeki evine arama emriyle saldırdı. TMZ Hip Hop tarafından elde edilen olay yerinden alınan videoda, Polo Caddesi’nde sıralanmış çok sayıda kolluk kuvvetleri aracını görebilirsiniz.

Polisler, Polo J’nin de aralarında bulunduğu kişileri tek tek evden dışarı çıkarmalarını emretti ve evde arama yaparken onları kelepçeledi.

Emniyet kaynakları, hırsızlıkla ilgili olarak arama kararının çıkarıldığını ve 4 şüphelinin gözaltına alındığını bildirdi. Henüz rezervasyon yapılmadı.

Bir Polo G temsilcisi, TMZ’ye rapçinin aktif bir soruşturma kapsamında gözaltına alındığını söyledi… Ancak söz konusu soruşturmanın odak noktasının kendisi olmadığını söylüyorlar.

Temsilci, “LAPD’nin bu konuyu nezaket ve şeffaflıkla ele alacağını umuyoruz” dedi. Polo’nun, zamanı geldiğinde hayranlarını ve destekçilerini bilgilendireceği söylendi.

Baskın yapılan eve gelince, TMZ hikayeyi yayınladı Polo satın aldı 2021’de 5 milyon doların biraz altında bir fiyata… Tonozlu tavanlar, devasa havuz ve tenis kortuyla birlikte geliyor.READ  'SNL' ebeveynlerin üniversite protestolarına açık alanda verdiği tepkiyi vurguluyor