Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Boss Marie, Skullgirls 2nd Encore’un yaklaşan DLC dövüşçüsü

Boss Marie, Skullgirls 2nd Encore'un yaklaşan DLC dövüşçüsü

Skullgirls 2nd Encore’a katılacak bir sonraki karakter, dizinin ana antagonisti Mary’den başkası değil. Bu yeni oynanabilir dövüşçü, Evo 2022 Skullgirls yarışmasında ortaya çıktı.

Mary’nin inmesine yardım eden bir tavus kuşunun siluetini içeren özel bölümün ardından bir teaser fragmanı gösterildi. Kısa fragmanın sonunda, ekrana büyük harflerle saçılmış “Marie Coming Soon”u görüyoruz.

“Bloody Mary” olarak da bilinen bu rakip yıkıcıdır, ancak masumlar için derin bir endişe gösterir. Hizmetçi gibi giyinmiş ve kafataslarının yüzdüğü şeytani bir boşluk tutuyor.


Patron dövüşü onun yansıtılmış kafatasları, sihirdar minyonları ve yakın dövüş saldırıları gerçekleştiren büyük bir gizemli karakterle saldırılar yaptığını görürken, Marie’nin kısa mizahın oynanabilir versiyonunun neler yapabileceğini görme şansımız olmuyor.


Fragman, Mary’nin “yakında geleceğini” belirterek serbest bırakıldığını göreceğimiz zaman için hala kapalı. Resmi Skullgirls Twitter hesabı tarafından bir yayın penceresi sağlandı, ancak Mary’nin 2023’te Skullgirls 2nd Encore ve Skullgirls mobile’a geleceğini belirtti.


Mary, DLC karakteri #4’ü ve Skullgirls Season 1 Pass’taki son dövüşçüyü oynuyor. Annie of the Stars, Umbrella ve Black Dahlia’ya oyundaki en yeni bonus dövüşçüler olarak katılıyor.


satın alabilirsin Skullgirls Season Pass 1 Steam’de Şimdi 17,49 $ indirimli fiyatıyla.


Teaser fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Skullgirls 2. Encore #1 olarak Marie Teaser DLC

Skullgirls 2. Encore #2 olarak DLC'de Marie teaser

Skullgirls 2nd Encore #3 olarak DLC'de Marie teaser

Daha büyük versiyonlar için resimlere tıklayın