Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Britney Spears, ‘sahte telefon görüşmeleri’ doğrulama istendikten sonra hayranlarından mahremiyetine saygı duymalarını istediCNN

Britney Spears Bu hafta başlarında “sahte telefon görüşmeleri”nin polisin onun gerçekliğini doğrulamasını istediğini söyledikten sonra hayranlarından mahremiyetine saygı duymalarını istedi.

şarkıcı Twitter’da bir not yayınlayın Perşembe günü polis ziyaretine hitap etti ve “Hayranlarımı seviyorum ve tapıyorum ama bu sefer işler çok ileri gitti ve özel hayatım ihlal edildi” dedi.

Spears, polisin evine “hiç girmediğini” ve eve vardıklarında “bir sorun olmadığını çabucak anlayıp hemen ayrıldıklarını” belirterek devam etti.

Şarkıcı, kazanın kendisini kötü hissetmesine neden olduğundan yakınıyordu. “gaz ışığına maruz bırakıldı ve taciz edildi” ve “medya tarafından yine haksız bir şekilde tasvir ediliyor”.

“Hayatımın bu döneminde, halkın ve en çok değer verdiğim hayranlarımın özel hayatıma saygı duymasını gerçekten umuyorum” diye yazdı.

Çarşamba günü CNN’e e-postayla gönderilen bir açıklamada, Çavuş. Ventura County Şerif Ofisi’nden Jason Carroll, Spears’ın Instagram hesabını silmesinin ardından departmana “ilgili hayranlardan birkaç telefon geldiğini” doğruladı.

Sağlık kontrolünün “çok dikkatli bir şekilde” tamamlandığını ve “güvende olduğuna ve tehlikede olmadığına karar verildiğini” söyledi.

Spears, son iki yıldır hukuk savaşlarının sona ermesi nedeniyle ilgi odağı oldu. onun vesayeti – 2008’de kuruldu ve büyük ölçüde babası Jamie Spears tarafından kontrol edildi. 2021’deki kararına kadar – ve sonuçları #ücretsizBritney bir hareket.

Spears, destekçileriyle iletişim kurmak için birincil kanalı olarak Instragram platformunu kullandı, ancak kendisi kullanıldı. Sosyal medyadan molalar verin geçmişte.

READ  İlk "Tehlike!" Z Kuşağı süper kahramanlarının serisi 19 oyuna ulaştı