Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brock Purdy, 49ers’ın Cardinals – NBC Sports Bay Area ve California’ya karşı kazandığı galibiyetteki sakatlık korkusunu ve geri dönüşü ayrıntılarıyla anlatıyor

Brock Purdy, 49ers’ın Cardinals – NBC Sports Bay Area ve California’ya karşı kazandığı galibiyetteki sakatlık korkusunu ve geri dönüşü ayrıntılarıyla anlatıyor

GLENDALE, Ariz. — 49ers’ın Pazar günü State Farm Stadyumu’nda Arizona Cardinals’ı 45-29 yendiği maçın ilk yarısının bitimine dört dakikadan biraz fazla kala Brock Purdy, maçı izleyen herkesi korkuttu.

Cardinals defans oyuncusu Dennis Gardeck, Purdy’nin topu bırakıp koluyla yüz maskesine vurmasının ardından cebinden çıktı. Purdy birkaç dakika sahada sersemlemiş bir halde ve fazla hareket etmeden yattı.

“Hiç sahip olmadım [a stinger] Purdy maçtan sonra şunları söyledi: “Yani vurulduğumda, birisi kolumu tutup beni çekseydi muhtemelen atlardım. Ve bu benim ilk defa böyle bir durumumdu. Adamlara, takım arkadaşlarıma ve sokmayı nasıl açıkladıklarına bakılırsa, kesinlikle yapmaya çalıştığım şey bu.” [was] his.”

Purdy sonunda sahadan kalktı ve 49ers’ın sağlık personeli tarafından muayene edilmek üzere mavi yaralanma çadırına doğru yola çıktı. Purdy adına oyuna giren Sam Darnold, Arizona yerlisi sahaya dönmeden önce yalnızca üç oyun boyunca sahadaydı.

Purdy, “Orada bir süreliğine yattım ve her şeyin yerleşmesine izin verdim” dedi. “Sonra kalkıp çadıra gidebildim ve oradan sonra her şey daha iyi oldu. Kelimenin tam anlamıyla, zaman geçtikçe kaybolmaya başladı. Bu yüzden yolculuğun ortasında oraya geri dönebildim. “

Deebo Samuel, orta saha oyuncusu sahadayken Purdy için ön sıradan bir koltuğa sahipti, bu yüzden endişesi, maçı tribünden veya evinden izleyen taraftarlar için olduğu kadar uzun sürmedi.

Samuel, “Bana biraz farklı geldi” dedi. O yerdeydi, ben de onun başında duruyordum ve ona şöyle dedim: Kardeşim. neyin var? ne oluyor?’ Şöyle: “Küçük bir ısırık aldım.” Ben de tamam dedim. Onun oyuna geri döneceğini biliyordum, bu yüzden bu konuda pek endişelenmedim.

Purdy sahadayken State Farm Stadyumu’ndaki kalabalığın çoğu onun adını bağırmaya başladı: “Pur-D! Pure! Pure!” Iowa State ürünü, tezahüratları duyduğunu ancak sağlığı ve oyuna dönüşü konusunda daha fazla endişe duyduğunu itiraf etti.

READ  Golden State NBA Finallerini kazandıktan sonra Curry sahada ağladı

Purdy, “Herkesin desteğini duymak harikaydı. Oldukça şaşırtıcıydı” dedi.