Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brock Purdy, Ravens'e Karşı Dört Seçimli Maçtan Sonra Niteliğini Değiştirmesi Gerektiğini İtiraf Etti – NBC Sports Bay Area ve California

Brock Purdy, Ravens'e Karşı Dört Seçimli Maçtan Sonra Niteliğini Değiştirmesi Gerektiğini İtiraf Etti – NBC Sports Bay Area ve California

SANTA CLARA — Brock Purdy'nin kazanma arzusu, 49ers'ın Baltimore Ravens'e karşı aldığı 33-19'luk yenilgide tam anlamıyla ortaya çıktı ve bu çoğunlukla iyi bir şey olsa da, oyun kurucunun ileriye dönük olarak karar alma mekanizmasını ayarlaması gerekecek.

Purdy alışılmadık bir şekilde mağlubiyette dört müdahale yaptı, ancak üçüncüsü belki de en kötüsüydü. Oyun kurucu topu George Kittle'a doğru havalandırdığında sahada birçok penaltı bayrağı vardı ancak top Ravens'in güvenliği Kyle Hamilton tarafından durduruldu.

Purdy, “Tırmanırken bazı bayrakların atıldığını gördüm” dedi. “Ne olduğundan ya da kim olduğundan tam olarak emin değildim, bu yüzden aklım bir oyun oynamaya çalışıyordu. Dürüst olmak gerekirse, kötü bir oyunu daha kötü yapamam. Bunu bilmem gerekiyor.”

“George'un üzerinde bir adam varken vücudumu sahanın ortasına atmak benim için çok aptalca bir şey. Bu yüzden topu bir kenara atıp başka bir oyunda mücadele etmek için yaşamalı, topu atmalı ve hazır olmalıyım. At onu. Yani bu, zor yoldan öğrenmem gereken bir şey.

O dönemde Purdy'nin önceki iki itirazını telafi etme arzusu karar verme sürecini etkiledi. O zamanlar 49ers sadece beş puan gerideydi ve oynanacak çok sayıda maç kalmıştı.

Purdy, oyunu kazanmanın ya da orada olmadığında oyunu zorlamanın tek başına kendi sorumluluğu olmadığını fark etti, ancak hatalarını telafi etme ihtiyacı hissetti. Ancak bazen en iyi karar, vuruş ünitesini sahaya göndermektir.

Purdy, “Çok fazla top kaybınız olmadığında veya maç yaklaştığında bunu yapmanın daha kolay olduğunu düşünüyorum” dedi. “Fakat kafamda bazı şeyler olduğunda, 'Tamam, birkaç kez batırdım', oynamanın bir yolunu bulmam gerekiyor.

“Burası büyümem ve hazırlanmam gerektiğini düşündüğüm yer. Dediğim gibi kötü oyun olur, topu uzağa atarız, topa vururuz ve yine de tekrar oynanabilir. Bunlar daha iyi olmam ve anlamam gereken şeyler. “

READ  Chelsea satışı, İngiltere hükümetinin onayını bekliyor

Purdy'nin toparlanma şansı, 49ers'ın kısa bir hafta içinde Doğu Yakası'na dönüp Yeni Yıl Arifesinde Washington'un liderleriyle karşılaşmasıyla hızla gerçekleşecek.

49ers Talk Podcast'ini indirin ve takip edin