Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brock Purdy’nin takım arkadaşları, 49ers QB’nin Buccaneers’a karşı kazandığı geri dönüş galibiyetinden etkilendi – NBC Sports Bay Area & California

Brock Purdy’nin takım arkadaşları, 49ers QB’nin Buccaneers’a karşı kazandığı geri dönüş galibiyetinden etkilendi – NBC Sports Bay Area & California

SANTA CLARA – Brock Purdy’nin Tampa Bay Buccaneers’la son karşılaşması, geçen sezon 49ers’ın ilk oyun kurucusu olarak NFL’deki ilk maçıydı.

Purdy’nin takımını bir kez daha Levi’s Stadyumu’nda Buccaneers’a karşı 27-14 galibiyete taşıması Pazar günü öğleden sonra mükemmel bir an oldu.

2022 NFL sezonundaki 14. Hafta maçında Purdy’nin sinirleri yine daha keskindi, ancak daha iyi bir oyun oynamak için kendi üzerinde oluşturduğu baskı 2023’te daha da yüksek. 333 yardlık 25 denemesinin 21’ini, üç gol atmayı ve bir mükemmel pasör puanı Pazar günü yapılacak daha çok iş var.

Purdy maçtan sonra “Keşke geri dönebilseydim dediğim bazı oyunlar var” dedi. “Bundan tamamen memnun değilim ama çevremdeki oyuncularla, antrenmanlarla ve oynama çağrılarıyla harika bir maçtı. Hepsi.”

Purdy’nin pas oyunundaki verimliliği, 156 yarda Brandon Aiyuk’u geniş alıcıya yönelik altı denemesinden beşini ve 76 yarda touchdown oyununu tamamlamayı içeriyordu. Purdy’nin önceki kariyerini tamamlaması, 2022 NFL play-off’larının Seattle Seahawks’a karşı joker turunda Deebo Samuel’e 74 yardalık bir gol atmasıydı.

Aiyuk’un önceki en iyi performansı, 2022 sezonunun 16. Haftasında Washington Commanders galibiyeti sırasında Brock Purdy’nin 54 yardalık resepsiyonuydu. Pazar günkü galibiyetin ardından, geçen yıl Tampa Bay’e karşı ilk starttan bu yana oyun kurucu açısından pek bir şeyin değişmediğine inanıyor.

Aiyuk, “Ondan hep aynı duyguyu, aynı enerjiyi aldım” dedi. “Zaten bir oyuncu olarak değil.”

Christian McCaffrey ayrıca 78 yarda boyunca 21 şut atarak hücumda büyük bir rol oynadı ve aynı zamanda 25 yarda boyunca beş golünün tamamını attı ve bir touchdown yaptı. All-Pro geri koşusu oyun kurucuyu hiçbir şeyin sarsamayacağına inanıyor.

McCaffrey, “Her maçta olduğu gibi harikaydı” dedi. “Dengeli, sakin, sakin, rekabetçi ve harika oyunlar sergiledi. Her zaman aynı adamdı. Harika bir yarışmacı, lider ve harika bir oyuncu.”

READ  9. Hafta yaralanma raporu (Titans)

McCaffrey ve oyun kurucusu mükemmellik için çabalayan bir elmanın iki parçası. Oyunun sonlarında dördüncü ve kısa bir durumda McCaffrey, takımının dönüş yapmasına yardım edemedi ve mesafe kazanamadığı için kenarda gözle görülür şekilde üzgün görüldü.

Purdy’nin mükemmel değerlendirmesi söylendiğinde McCaffrey’in bu kadar duygusal olmasının nedeni bu mükemmellik ihtiyacı olabilir.

“Dang, mükemmel bir geçiş puanı mı vardı?” McCaffrey dedi. “İnanılmaz. O bir futbolcu. Bu da iyi bir savunma. Beni şok etmiyor ama etkileyici. Onun adına mutluyum.”

49ers bundan sonra, Perşembe gecesi Batı Konferansı’ndaki rakibi Seattle Seahawks’a karşı Şükran Günü karşılaşmasıyla başlayacak, üç maçlık zorlu bir seriyle karşı karşıya kalacak. Ancak kısa bir süre için Purdy bu galibiyetin tadını çıkaracak.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin