Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bryce Harper ve Trea Turner kazanmaya devam ediyor — NBC Sports Philadelphia

Bryce Harper ve Trea Turner kazanmaya devam ediyor — NBC Sports Philadelphia

Phillies şu anda her şeyin bedelini rakip atıcılara ve menajerlere ödetiyor.

Salı gecesi altıncı turun sonunda kimse çıkmadan Phils adına iki koşu önde olan Angels, kasıtlı olarak Bryce Harper’ı ikinci turda bir adamla yürümeyi seçti. Harper, ağustos ayında 1.200’ün üzerinde bir OPS ile yakın zamanda yapılan bir çıkışı reddetti ve oyuna 195,7 mph home run ve double ile başladı, bu yüzden koşu eşitliğini temele koysa da, bu tamamen sorgulanabilir değildi.

Alec Baum, Phil Nevin’in planını iki oyun sonra sol merkeze doğru üç sayılık bir sayıyla bozdu.

Harper, “Ona az önce bunun büyük bir durum olduğunu söyledim” dedi. “Bu onun için gerçekten güzel bir an.”

Phillies’in rallisi bununla da bitmedi ve maçı 12-7 kazandı. JT Realmuto onu double ile takip etti ve Johan Rojas’ın güvenlik baskısıyla golü attı. İki çıkıştan sonra Trea Turner, üçüncü taban çizgisinden Mike Moustakas’ın soluna doğru basit bir helikopterle vurdu ve bu vuruş çizgiye kadar üçlük yaptı.

Yedinci turda Bum ikiye katladığında üç tane daha eklediler, Realmuto tek kaldı ve Bryson Stott’a gol attı. Turner, sekizinci dakikada tek bir atışla bir düzine vuruş yaptı.

Harper, “Komik” dedi, “Bugün arabamda araba kullanıyordum ve genellikle öğleden sonra 2’de yaptığım gibi WIP dinliyordum.” “Chuck adında bir adam aradı, çok arıyor ve çok eğlenceli. Takımımız hakkında konuşuyordu ve benim hakkımda konuşuyordu. Antrenman odasına girdim ve kendi kendime dedim ki, ‘Daha derine ineceğim’ Chuck.’ Bu adam beni tahrik etti dostum.

Chuck’a sesleniyorum.

Phillies, kadronun her bölümünden üretim aldı ve üst üste beşinci galibiyetini alarak 74-58’de 0,500 ile sezonun en iyi 16’sına yükseldi. 91 galibiyet hızındalar, geceye ikinci joker kartlarından dört maç önce başladılar ve son 30 maçın 20’sini 0,500 veya daha kötü takımlara karşı oynadılar.

READ  Warriors serbest oyuncu dedikoduları vücut soğumadan başladı

Harper, 25 maçta attığı dokuz double, üç triple, dokuz homers, 22 RBI ve 22 run ile .366/.455/.774 ile Ağustos ayının MVP’si oldu.

Kyle Schwarber ayrıca geçen takvim ayında 11. kez hedefine ulaştı; bu dönemde 34 yürüyüş ve 36 vuruş yaptı.

Turner, son 22 maçında 17 ekstra taban vuruşuyla 0,364’e ulaştı.

Bohm sezonda 15 home run ve 82 RBI’ye ulaştı. 18 ve 101’i geçiyor.

Harper, “Böyle bir ay geçirebileceğiniz her an, bu çok büyük. Devam edebilmek ve bunu sürdürebilmek daha önemli” dedi ve şöyle devam etti: “Harika bir ay geçirdik. Oynayacak çok sayıda beyzbol maçımız var ve birçok iyi takımın öne çıktığını göreceğiz.”

Michael Lorenzen üst üste üçüncü başlangıcında iyi bir atış yapamadı ve altı atışta dört koşuya (üç kazanılmış) izin verdi. Altı vuruşun tamamında forehand’den vazgeçti – iki homers, iki double ve iki single. Phillies son 12 maçında 91 sayı attı, bu da gece başına ortalama 7,6 sayı anlamına geliyor ve bu da pek çok şeyi gizleyebilir.

Lorenzen, “Dört gol atıp maçtan sonra kazandığımız için gülümseyebilmek çok güzel” dedi. “Bu hücumun getirdiği şey bu. Başlangıç ​​atıcısının üzerindeki baskıyı biraz hafifletiyor. Bütün gece kendimi tekmelemek, savurmak ve dönmek yerine bu gece kendimi iyi hissederek uyuyacağım, bunlar hücum için.

Çarşamba günü saat 13.05’te Christopher Sanchez’in (2-3, 3.33) Red Detmers’la (3-10, 5.03) karşılaşacağı karşılaşmayı sürdürmeyi planlıyorlar.