Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu yıl Turks ve Caicos gezisinde büyük paralar kazanın

Neden fiyatları: Beach Enclave Turks & Caicos’ta konaklama rezervasyonu yapan gezginler, çeşitli sınırlı süreli teklifler arasından seçim yapabilir. – Lacey Falls, ortak yazar, Travelbulls


‘Ada zamanında’ dinlenmek isteyen gezginler, Beach Enclave Turks & Caicos’taki özel yeni tekliflerden yararlanabilir. İster ücretsiz geceler, ister günlük tesis kredisi veya erken rezervasyon indirimi olsun, konuklar Providentials’ın beyaz kumlu plajlarında geniş özel villalarının veya birbirine bağlı sahil evlerinin ve turkuaz sulara bakan beş yıldızlı hizmetin keyfini çıkarmaya davetlidir.

Tüm teklifler, Beach Enclave’in üç sahil konumunda konaklama için mevcuttur: All New Beach Enclave Grace Bay; Sahil Yerleşim Bölgesi Long Bay; Ve Beach Enclave North Shore. Bu sınırlı süreli reklamlar mevcuttur ve karartma tarihlerine tabidir.

Bu aralar moda

Erken rezervasyon teklifi

Şu anda ilkbahar ve yaz tatillerini planlamada aktif olan konuklar, Beach Enclave’in üç plaj topluluğundan herhangi birinde özel bir lüks villa rezervasyonu yaptıklarında gecelik ücretten yüzde 25’e varan indirim alabilirler. Bu kampanya 28 Şubat 2022 tarihine kadar yapılan yeni rezervasyonlar ve 30 Haziran 2022 tarihine kadar olan seyahatler için geçerlidir. Rezervasyon yaptırmak, Buraya Tıkla.

Dördüncü gece ücretsiz

Genişletilmiş konaklama tesiste! Üç gece rezervasyon yapın ve dördüncü gece için ücretsiz kalın. Bu kampanya, 30 Mart 2022 tarihine kadar yapılan yeni rezervasyonlar ve 30 Ekim 2022 tarihine kadar olan seyahatler için geçerlidir. Rezervasyon yaptırmak, Buraya Tıkla.

Altıncı ve yedinci geceler ücretsizdir

Daha fazla beklemek isteyenler, Beach Enclave sayesinde beş gecelik rezervasyon yapabilir, altıncı ve yedinci geceyi ücretsiz alabilirler. Bu kampanya, 30 Mart 2022 tarihine kadar yapılan yeni rezervasyonlar ve 30 Ekim 2022 tarihine kadar olan seyahatler için geçerlidir. Rezervasyon yaptırmak, Buraya Tıkla.

READ  Turks & Caicos'taki Rock House, Akdeniz'i eve yaklaştırmak istiyor
Beach Enclave Turks ve Caicos Koleksiyonları, özel sonsuzluk havuzlarına ve plajlara erişim sağlar.  (Beach Enclave Turks ve Caicos'un izniyle)
Beach Enclave Turks ve Caicos Koleksiyonları, özel sonsuzluk havuzlarına ve plajlara erişim sağlar. (Plaj Yerleşimi Turks & Caicos üzerinden fotoğraf)

Kaygısız aile eğlencesi kolaydır

Beach Enclave’in yeni aile süitinde lüks villa konaklamaları, günlük Continental kahvaltı ve dört veya daha fazla yatak odalı villalar için 1.000 ABD Doları tesis kredisi ve iki veya üç yatak odalı villalar için 500 ABD Doları tesis kredisi bulunmaktadır.

Konuklar tesis kredilerini aşağıdaki hizmet ve olanaklardan herhangi biri için kullanmayı seçebilirler:

– Özel şef

– Bakkal ve mutfak düzenlemeleri

– Tekne turları

– Binicilik

– Spa hizmetleri

– Kiralamanın tadını çıkarın

– Taksi transferleri

– Dadı hizmetleri

– Sursite Akademi Gündüz Kampı

– Partner Big Blue Collective ile Su Sporları Aktiviteleri

Bu teklif artık 28 Şubat 2022’ye kadar olan rezervasyonlar ve 30 Ekim 2022’ye kadar olan seyahatler için geçerlidir. 1.000 ABD Doları tutarında tesis kredisi rezervasyonu yapmak için, Buraya Tıkla. 500 ABD doları tutarında tesis kredisi rezervasyonu yapmak için, Buraya Tıkla.

Daha fazla bilgi veya konaklama rezervasyonu için lütfen adresini ziyaret edin. https://www.beachenclave.com/.


Kaynak: Beach Enclave Turks & Caicos Basın Bülteni.