Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu yılın final çekilişinde 760 milyon dolarlık Powerball ikramiyesi için çekilen rakamlar

Bu yılın final çekilişinde 760 milyon dolarlık Powerball ikramiyesi için çekilen rakamlar

Jay L. Clendenin/Los Angeles Times/Getty Images

Cumartesi gecesi Powerball ikramiyesi, oyun tarihindeki en büyük altıncı ikramiye oldu.CNN

Tahminlere göre bir milyar doların dörtte üçünden fazlası 760 milyon dolar – Çarşamba günkü Powerball çekilişinde kazanan çıkmamasının ardından Cumartesi günü elemeler yapılacak.

Cumartesi günü çekilen sayılar 10, 11, 26, 27, 34 ve Powerball 7 idi.

İki aydan fazla zaman geçti ve büyük ikramiyeyi kimse kazanamadı. Son büyük ödül henüz talep edilmedi.

Büyük ikramiye en son 11 Ekim'de kazanılmıştı; Kaliforniya'dan gelen gizemli bir kazanan, bir sersemleticiyi yakalamıştı. 1,76 milyar dolar – Parasal değeri: 774,1 milyon dolar. California Lottery'e göre bilet, Los Angeles'ın yaklaşık 70 mil kuzeyindeki Frazier Park'taki Midway Market & Liquor'da satıldı.

Ancak şu ana kadar kimse ödülünü almak için öne çıkmadı ve bunun için 11 Ekim'den itibaren bir yıl süreleri var. Eyalet piyango sözcüsü Carolyn Baker'a göre, kimse öne çıkmazsa para Kaliforniya devlet okullarına gidecek.

Cumartesi gecesinin ikramiyesinde 383,6 milyon dolarlık toplu ödeme seçeneği bulunuyor. Oyun tarihinin altıncı en büyüğü Cephanelik.

Powerball'un oyun başına maliyeti 2 dolardır. Büyük ikramiyeyi kazanmak, biletin beş beyaz topun yanı sıra kırmızı “Powerball”u da doğru tahmin ettiği anlamına gelir.

Çekilişler Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 22:59 ET'de Tallahassee, Florida'da yapılır. Nihai bilet satış saatleri farklılık gösterse de Powerball web sitesine göre genellikle çekilişten bir veya iki saat önce belirleniyor.

Grafikler yayınlanır ve canlı yayın Powerball web sitesinde.

READ  Elon Musk, Twitter'ın taklitçileri yasaklayacağını söyledi, çünkü kullanıcılar onun adını kapmak için çırpınıyor | elon musk