Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bugün mevcut olan en iyi Black Friday iPhone fırsatları

Bugün mevcut olan en iyi Black Friday iPhone fırsatları

Hücresel operatörler, tatiller sırasında en son iPhone modellerinde her zaman büyük indirimler sundu ve Kara Cuma 2022 de farklı değil. Şimdi AT&T, Verizon ve T-Mobile’dan iPhone 14 ve iPhone 14 Pro cihazlarında dikkate değer fırsatları takip ediyoruz. Daha fazla tasarruf için iPhone 13 gibi eski modellere göz atın.

Not: MacRumors, bu satıcılardan bazılarının bağlı ortağıdır. Bir bağlantıya tıkladığınızda ve bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde, siteyi çalışır durumda tutmamıza yardımcı olan küçük bir ödeme alabiliriz.

iPhone dışında bir şey arıyorsanız, adresindeki yazımızı ziyaret ettiğinizden emin olun. Her Apple cihazı Black Friday’de indirimde. Ayrıca, biz var Geçen Hafta Kara Cuma 2022 Bugün gerçekleşen Apple ile ilgili diğer ürün ve aksesuarlarda en iyi fırsatlara ve indirimlere sahiptir.

Karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var?

Farklı seçeneklerinizi karşılaştıran satın alma kılavuzumuzu okuyun.

Her bir iPhone ile ilgili tüm ayrıntılar için izlenecek yollarımızı keşfedin.

Daha fazla Kara Cuma fırsatı

AT&T

AT&T En son iPhone 14 ve iPhone 14 Pro serilerinde birçok indirime sahiptir. iPhone 14 ücretsiz Uygun bir takas ile. iPhone 14’ü uygun bir taksit sözleşmesi kapsamında satın almanız ve aktivasyondan sonraki 30 gün içinde eski akıllı telefonunuzla değiştirmeniz gerekecektir.

yeşil kar iphone

için iPhone 14 Pro modelleriNitelikli bir takas ve nitelikli bir taksit sözleşmesi kapsamında satın alma ile bu cihazlardan 800$’a varan indirim kazanabilirsiniz. Her iki teklif de size 130$ veya üzeri faturalar için 800$’a kadar kredi verir; ve 35 dolardan 129 dolara kadar 350 dolara kadar akıllı telefon takas değeri.

Apple saatler ile ilgili olarak şunları yapabilirsiniz: İki Apple Watch modeli satın aldığınızda 330 ABD doları indirim kazanın. Buna 699,99$’a kadar 7 Serisi, 359,99$’a kadar SE, 329,99$’a kadar SE 2. Nesil, 799,99$’a kadar 8 Serisi veya 799,99$’a kadar Ultra dahildir. Her ikisi de uygun bir taksitle satın alınmalı ve yeni bir satır eklenmelidir.

READ  Tarayıcınızın web'i hızlandıracak gizli bir ayarı var

AT&T ayrıca olağan diziye sahiptir aksesuar fiyatlarıİçermek iPhone 13 deri ve silikon kılıflar için 5 ABD doları kadar düşük fiyat. Bunun dışında Lightning kabloları, kablosuz şarj cihazları, pil takımları ve daha fazlası hakkında fırsatlar bulacaksınız.

Verizon

Verizon’da AT&T’ye benzer fırsatlar bulacaksınız. Taşıyıcıda var Apple’dan iPhone 14, 800$’a varan indirimle Eski akıllı telefonunuzu takas ettiğinizde ve yenisini seçili sınırsız paketlerde satın aldığınızda. Ayrıca, başka bir operatörden Verizon’a geçerseniz fazladan 200 ABD doları tasarruf edebilirsiniz.

iphone 14 yeşil kar taneleri 2

Bu aynı anlaşma için kullanılabilir iPhone 14 Ve iPhone 14 Artı modeller ve aynı anda iki tane alıyorsanız, bir tane satın alabilir ve belirli sınırsız 5G planlarında 800 $’a varan indirim kazanabilirsiniz.

için iPhone 14 Pro Ve iPhone 14 Pro MaksEski bir cihazla ticaret yaptığınızda ve belirli sınırsız planlarda yenisini satın aldığınızda 1.000$’a varan indirim kazanabilirsiniz. Bu fırsatlardan herhangi biri ile, iPhone 14’ü satın alırken aynı zamanda uygun bir Apple Watch satın aldığınızda 120 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz.

T mobil

T mobil En iyi fırsat, bir iPhone 14 satın aldığınızda hiçbir ücret ödemeden dört iPhone 14 modeline sahiptir. Şirket ayrıca Magenta MAX planlarıyla Apple TV+ sunuyor ve yalnızca bir iPhone için alışveriş yapıyorsanız, satın aldığınızda ücretsiz bir 128 GB iPhone 14 alabilirsiniz. Magenta MAX’ta eski cihazınızı takas edin.

iPhone 14 kardan eller

Ayrıca, iPhone 14 Pro’yu satın aldığınızda ikinci modelde 700$’a varan indirim kazanabilirsiniz. İkinci nesil iPhone SE, uygun bir taksit planına yeni bir hat eklediğinizde ve eski akıllı telefonunuzu takas ettiğinizde de ücretsiz olarak satın alınabilir, ancak bu teklif yalnızca çevrimiçi olarak mevcuttur.

Herhangi bir iPhone 14 veya iPhone 14 Plus satın aldığınızda ücretsiz AirPods 2 alırsınız.

READ  Super Smash Bros. oyuncusu banlandı. Rakibe tokat attıktan sonra turnuva sayısı

Gözle görülür

Verizon’a ait operatör Gözle görülür Operatörünüz aracılığıyla belirli cihazları satın aldığınızda değeri 250 ABD dolarına varan hediye kartları sunar. Ayrıca yeni bir iPhone 14 veya 14 Pro modeli satın aldığınızda bir çift Beats Studio Buds alırsınız.

Nane Mobil

Nane Mobil Herhangi bir üç aylık plan satın alındığında üç aylık ücretsiz kablosuz hizmet sunar. Ayrıca, operatörünüz aracılığıyla altı aylık bir plan ve yeni bir telefon satın aldığınızda altı aylık ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Bulabilirsin Tüm Apple Black Friday fırsatları şu anda mevcut Özel yazımızda. Geri kalan her şey için, sitemizde sezonun Apple ile ilgili en iyi fırsatlarını takip ediyoruz. Kara Cuma turuBu nedenle, Kara Cuma 2022’de bulacağınız en popüler indirimlerin tümünün güncellenmiş bir listesi için ay boyunca tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.