Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Bunu görmek bir gösteriyi izlemek gibi.”

“Bunu görmek bir gösteriyi izlemek gibi.”

Syracuse, N.Y. – Judah Mintz, Salı gecesinin JMA Dome'da evinde oynadığı son maç olduğunu, Adrian Autry'nin ona neden “adam” dediğini, Syracuse'un son beş maçından dördünü ve Kansas'tan aldığı dersleri nasıl kazandığını düşündüğünü itiraf etti.

Bunlar Syracuse basketbol takımının Virginia Tech'i 84-71 yenmesinin ardından soyunma odasında duyduğum şeylerden sadece birkaçıydı.

Yahuda Mintz

Salı günkü maçın Dome'daki son iç saha maçı olup olmayacağını düşünüp düşünmediği konusunda:

“Kesinlikle. Tamamen dürüst olacağım. Bunu düşündüm ama bu karar sezondan sonra verilecek. Geçen seferki gibi. Geçen yıl bu zamanlarda bana sorsaydın sana öyle olduğumu söylerdim. Gittim ve bugün buradayım.”

SU'nun sezona girerkenki zihniyeti hakkında:

“Takıma sahaya çıkmadan önce, kaybedecek çok şeyimiz varmış gibi oynamamız gerektiğini söyledim. Ve öyle de yapıyoruz. Biz böyle hissediyoruz ve her zaman bu şekilde oynayıp rekabet edeceğiz. Risk altında olan çok şey var.” Biz program ve takım olarak ama sonuçta bizim için eğlenceli oluyor, bu yüzden birlikte oynadığımızda yüzümüzdeki gülümsemeyi görüyorsunuz.

SU oyuncularının NCAA Turnuvasına nasıl katılabileceklerini düşünüp düşünmedikleri hakkında:

“Ah evet. Elbette. 40 dakika boyunca orada olduğumuzda düşünmüyoruz. Ama antrenman yaptığımızda ve ne yapmamız gerektiği hakkında konuştuğumuzda her şey turnuvaya bağlı. Biz sadece oynamak için oynamıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için oynuyoruz.”

Copeland dörtlüleri

Mintz'in Virginia Tech'e karşı attığı 29 sayı hakkında.

“Dostum, o bir yıldız. Bütün gün bunun Dome'daki son maç olduğunu konuşuyorduk. Neden bir patlamayla çıkmıyorsun? Çıktı. Günün sonunda o bir köpek. Çalışıyor. Hopluyor. Bunu görmek bir gösteriyi izlemek gibi.”

Syracuse'un son beş maçından dördünü nasıl kazandığı:

“Tutarlılık. Hepimizin üzerimize düşeni oynadığını hissediyorum. Herkes galibiyete katkıda bulundu. Sadece tek bir oyuncu değil. Mükemmel çalışıyor.”

READ  Calon Barnes, NFL Scout tarihinin en hızlı ikinci 40 yarda koşusunu yapıyor; Tariq Wolin şimdiye kadarki en hızlı zamanda dördüncü kez berabere kaldı

Adrian Autry

SU'nun Virginia Tech'i yenmesi üzerine:

“Bugünkü maçın muhtemelen en iyi maçlardan biri olduğunu düşündüm. Bugün sahanın her iki tarafında da iki yarıda oynadık. Üç sayı çizgisini savunmak istedik. Bunu yaparak harika bir iş çıkardık. Basketbolda ribaunt aldık. “

Judah Mintz'in portakallar için ne anlama geldiği hakkında:

“Judah Mintz hakkında saygı duyduğum tek şey onun bir erkek olmasıdır. O bir erkek. Bundan kaçmıyor. Bundan utanmıyor. İyi ya da kötü olsun, her maçta geri dönüyor. Skora rağmen, o bir erkek. Çok fazla insan yok “İnsanlar bu tür makyajlardan hoşlanıyor. Onu gerçekten özel kılan da bu. Yanınızda bir erkek olduğunda bu size avantaj sağlıyor. Özellikle de oyunun ilerleyen safhalarında.”

SU'nun son dönemdeki hücum hamlesi hakkında:

“Bence bu bizim mesafemiz. Bence topu paylaşmak. Topu hareket ettirmek. Guardlarımız, bence kimyamız gelişiyor. Sanırım ne yapmaya çalıştığımızı anlıyorlar. Oyunları savunmak kolay. Konseptleri korumak zor Erkeklere basketbol oynamayı öğretirken, “Bunu sürdürmek zor. Çünkü öngörülemez. Herkes oyun görmek ister. Herkes oyun diyebilir. Biz oyun diyebiliriz ama sen oyun yapabilir misin? Bu hücumun ta kendisidir.” hakkında. Uzay ve erkeklerin oyun oynamasına izin vermek.”

Kyle Kafe

Orange'da yedek kulübesinde oynadığı rol hakkında:

“Bu bize bir kıvılcım veriyor. Savunma oynamak. Yapmam gereken en önemli şey bu. En iyi adamı korumak ve gerektiğinde takım arkadaşlarıma biraz mola vermek. Sezonun sonuna geldik. Goda ve JJ gibi adamlar, Her zaman 40 dakika oynayamayız. Oraya ulaşmak istiyoruz.” Sweet 16, Elite 8'e. Dajuan Harris'in olduğu ama sonra Remy Martin gibi bir adamın olduğu Kansas gibi bir takımda olduğum için bunu biliyorum. Yedek kulübesinden çıkan adamların yedek kulübesinde olması ve enerji getirmesi maçları kazanmamıza yardımcı olacak.

READ  Chicago Bulls, 5. Oyunda Zach Lavigne ve Alex Caruso'yu hariç tuttu

Justin Taylor

Syracuse'un Virginia Tech'i nasıl yendiğine dair:

“Ne kadar iyi şut atabileceklerini biliyoruz. Bunları üç sayıyla sınırlandırdık. Geçiş noktalarına izin vermedik, bu da onların bir nevi başarılı olduğu yerler. Kazandıkları maçlarda üçten yüzde 40'ın üzerinde şut attılar, bu yüzden sınırladık.” Defansif hareketler yapıp gol atmayı başardık.” “İkinci yarıda koştular ama biz orada kalıp oyunu bitirmeyi başardık.”

Mintz'in Virginia Tech'e karşı oynadığı büyük maç hakkında:

“Kendi adına konuşuyor. Bizi taşıyor. Gol atamadığı zamanlarda bile bize yardımcı oluyor. Bu gece, neden bu kadar iyi gol atabildiğini, neden sorun olduğunu ve olmaya devam edeceğini göstermeyi başardı.”

Brent Axe ile iletişime geçin: E-posta | X | Sesli mesaj 315-552-1964