Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Capcom, dinozorlarla birlikte yeni, çok oyunculu, takım tabanlı bir oyun olan Exoprimal’i duyurdu • Eurogamer.net

Capcom, dinozorlarla birlikte yeni, çok oyunculu, takım tabanlı bir oyun olan Exoprimal'i duyurdu • Eurogamer.net

Capcom, mekanik giysiler içinde dinozorlarla savaştığınız yeni bir oyun geliştiriyor. Adı Dino Crisis değil Exoprimal ve 2023’te PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Yeni IP olarak adlandırılan oyun, bu geceki PlayStation State of Play yayını sırasında ortaya çıktı.

Bir stegosaurus, bir T-Rex ve daha fazlasını gördük – yüzlerce dinozorun fütürist bir şehir merkezine gizlice girdiğini. Mekanik giysili insanlar tarafından karşılandılar ve her şey biraz Marşı gibiydi.

Capcom sonra Blog yazısı Daha fazla ayrıntı verin: bu, dinozorlarla savaştığınız ve yalnızca bir insan takımının hayatta kaldığı beşe beş çok oyunculu bir oyundur.

Capcom, “Yakın gelecekte garip olaylar insanlığın varlığını tehdit ediyor” dedi. Gökyüzünde girdaplar açılıyor, şehirler ölümcül tarih öncesi yaratıklarla dolu.

“Yırtıcı kuşlar yukarıdan sürünürken ve Tyrannosaurus Rex’ler sokaklarda ayaklar altında çiğnenirken, insanlığı yok olma tehdidinde bulunan dinozorlara karşı savaşmak için Exosuit olarak bilinen mekanize savaş zırhına sahip beş cesur Exofighter var.”

Bu içerik, yalnızca hedefleme çerezlerini kabul ettiğinizde görüntülenecek olan harici bir platformda barındırılmaktadır. Lütfen bunları görüntülemek için çerezleri etkinleştirin.

READ  CD Projekt yöneticisi, Ubisoft'un 'AAAA' oyunu Skull and Bones ile alay etti ve stüdyonun artık 'AAAA' oyunlar yapacağını söyledi