Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Capcom, Monster Hunter hayranlarına eShop kapanmadan önce 3DS ve Wii U girişlerini almalarını hatırlatıyor

Fotoğraf: Nintendo Live

3DS ve Wii U eShop’umuzu kapatmaya her gün biraz daha yaklaşıyoruz. Birçok şirket, kapanmadan önce bu platformlardaki oyunlarını almaları için hatırlatmalar yayınladı ve şimdi Capcom, Monster Hunter oyunlarıyla ilgili olarak PSA’ya katıldı.

şirkette Monster Hunter resmi sosyal medya hesapları – Online mağaza hizmetlerinin bu ay 27 Mart’ta sona ereceğine dair önemli bir hatırlatma yayınladım. Bu, bu platform için Monster Hunter oyunlarının yeni dijital satın alımlar için kullanılamayacağı anlamına gelir. Neyse ki, daha önce satın aldıysanız, gelecekte yeniden indirilebilirler.

İşte olanlar:

Nintendo 3ds:
– Canavar Avcısı 3 Nihai
– Canavar Avcısı 4 Nihai
– Canavar Avcısı Nesiller

wii u:
– Canavar Avcısı 3 Nihai

Kapatmadan önce sahip olmak isteyebileceğiniz bazı ilgili Veri Koruyucular da vardır. Bu program, mağaza kapandıktan sonra yeni indirmeler için mevcut olmayacak, ancak gelecekte yeniden indirilebilir:

“Gelecekte Save Data Transfer Hizmetlerini kullanmak isteyen oyuncuların, bu platformlarda Nintendo eShop hizmeti sona ermeden önce Yazılımı indirmeleri şiddetle tavsiye edilir.”

Nintendo 3ds:
– Monster Hunter 3 Ultimate Kayıtlı Veri Aktarımı
– Monster Hunter Generations Ultimate Save Transfer Uygulaması

wii u:
– Monster Hunter 3 Ultimate Paket Geçiş Araçları

Kapmaya değer başka bir Monster Hunter oyunu, 2017 sürümü Monster Hunter Stories’dir.

Ve tüm bu süreci biraz daha kolaylaştırmak için Capcom ayrıca belirli bölgelerde 3DS ve Wii U eShop kitaplığında indirim yaparak her oyunun fiyatını sadece 2,99 dolara düşürdü. Daha fazlasını bir önceki yazımızda bulabilirsiniz:

READ  Sadece 82 mil sonra 2023 Corvette Z06 motor