Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cardinals, Mexico City’deki olaydan sonra OL teknik direktörü Sean Kugler’ı kovdu: Kaynak

The Athletic

bu Arizona Kardinalleri Bir takım kaynağının doğruladığı üzere, takımın Pazartesi günü Mexico City’deki maçından önceki gece meydana gelen bir olayın ardından hücum hattı koçu ve koşu oyunu koordinatörü Sean Kugler kovuldu. atlet Salı günü.

Koç Cliff Kingsbury, Arizona Cumhuriyeti ile konuştu ve olayın Pazar gecesi meydana geldiğini doğruladı. Coogler, Arizona’nın 38-10 kaybetmesinden önce kovuldu. San Francisco Pazartesi gecesi.

Kingsbury, Cumhuriyet’e “Onu görevinden aldık ve Pazartesi sabahı maçtan önce evine yollandı” dedi. “Bu şekilde bir takım değişikliği yaptığınız her zaman bir meydan okumadır ve ben bunu burada bırakacağım.”

Kazanın doğası hakkında başka bir bilgi açıklanmadı. Cardinals, hafta sonu Mexico City’deydi ve Pazartesi gecesi 49ers’a karşı oynayacağı maç için hazırdı. Takım maçtan sonra Arizona’ya döndü.

Arizona, 2019’da Kugler’ı asistan olarak işe aldı ve Haziran 2021’de koşu oyunu koordinatörlüğüne terfi etti.

Kingsbury, yardımcı hücum hattı koçu Brian Natkin ve koç Steve Hayden’in Coogler’ın görevlerini paylaşacağını söyledi. Hücum asistanı Mike Bercovici, Hayden’ın yerini dar sahalar koçu olarak alacak. Kingsbury, yeni bir koşu oyunu koordinatörü ve hücum hattı koçu arayışının bu sezondan sonra başlayacağını da sözlerine ekledi.

Bu, Kardinallerin bu sezon ikinci kez bir yardımcısını kaybetmesi. Ağustos ayında, geri koşma koçu James Saxon, bunun ardından idari izne ayrıldı. ESPN bildirildi Indianapolis’te bir kadına saldırmakla suçlanmıştı.

6 Ekim’de Saxon, bir adet yerli batarya suçunu kabul etti. Kardinallerden istifa etti.

(Fotoğraf: Mark J. Rebellas/USA Today)

READ  Twitter, Adriano Moraes'e tepki gösteriyor Demetrious Johnson'ın dizine KO'su