Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chase Young’ın 49ers’a takası, Charles Omenihu’nun Arik Armstead – NBC Sports Bay Area & California’da komik şakalarına yol açtı

Chase Young’ın 49ers’a takası, Charles Omenihu’nun Arik Armstead – NBC Sports Bay Area & California’da komik şakalarına yol açtı

SANTA CLARA — Geçen hafta NFL takasının son tarihi yaklaşırken ve takıma veda haftası için izin verme zamanı geldiğinde birkaç 49ers oyuncusu ağırlık odasındaydı.

İşte o zaman sohbet başladı.

Geçtiğimiz Salı günü, son teslim tarihine yaklaşık 90 dakika kala, 49ers’ın savunma oyuncusu Chase Young’ı Washington Commanders’tan takasla aldığı haberi geldi.

Defansif müdahale Arik Armstead, Kansas City’den bir telefon aldı.

Armstead, “49ers Talk” programında gülerek, “Charles Omenihu beni aradı ve ‘Ah, şimdi hile yapıyorsun’ dedi” dedi.

49ers tarafından 2021’de Houston Texans’tan son takas tarihinde satın alınan Omenihu, sezon dışında Chiefs ile menajerlik ücreti karşılığında sözleşme imzaladı. 49ers, 2020 NFL Draftında genel sıralamada 2. sırada seçilen Young’ı da ekleyerek takım değiştirme konusunda en büyük ismini ekledi.

Takas tamamlandığında takım merkezindeki dedikodular hakkında Armstead, “Sosyal medyayı elbette kasıp kavurdu” dedi. “Chase harika bir oyuncu. Nick (Bosa) ile yeniden bir araya gelmesinin özel bir hikaye olduğunu düşünüyorum. Üniversitede yaptıkları gibi kimyayı oluşturabileceklerini biliyorum. Bunu böyle biliyordum.”

Young, savunma tarafında 49ers derinlik tablosunda zaten üst sıralarda yer alıyor ve eski Ohio Eyaleti takım arkadaşı Bosa, diğer uç pozisyonda başlangıç ​​​​rolünü elinde tutuyor. Bosa, 2019’da 49ers arasında 2. sırada seçildi ve NFL Yılın Savunma Oyuncusu oldu.

Armstead, 49ers genel menajeri John Lynch’in Young’ı almak için anlaşma yapmasına ve karşılığında yalnızca 2024 NFL Draftında özel bir telafi edici seçimden vazgeçmesine şaşırdığını ifade etti.

Armistead, “Organizasyonel olarak, çok fazla vazgeçmeden yetenekleri stoklayabilirsiniz ki bu da hiç akıllıca değil” dedi. “Washington’un onun gitmesine nasıl izin verdiğini bilmiyorum ama bu onların sorumluluğunda. O şu anda burada.”

“Elbette çocuklar heyecanlı, ama şimdi işe başlama zamanı. Veda haftasında heyecan verici bir haberdi. Onu aramızda göreceğimiz için heyecanlıyız ve takımımız için harika olacak. Şimdi gidip sahaya çıkma zamanı. O sahada.”

READ  MLB Wild Card: Phillies, Brewers'ın kaybetmesini izliyor, ardından playoff'taki liderliğini artırmak için Nationals'ı yendi

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin