Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chris Albrecht, Legendary – The Hollywood Reporter’da idari izne ayrıldı

Chris Albrecht, Legendary - The Hollywood Reporter'da idari izne ayrıldı

Chris AlbrechtHBO’nun eski başkanı ve şu anki başkanı efsane televizyonşirkete göre idari izinli.

Yorum yakın bir kitap olarak geliyor, TV Değil: HBO’nun İnanılmaz Yükselişi, Devrimi ve Geleceği Felix Gillett ve John Coplin tarafından yazılan, Albrecht’in iddiaya göre HBO aracılı bir anlaşmadan sonra HBO’dan ayrılan bir çalışanı nasıl küçümsediği hakkında yeni ayrıntılar ortaya koyuyor. (Albrecht’in temsilcisi iddiaları reddediyor.)

Efsanevi bir sözcü Pazartesi günü Albrecht’e izin verildiğini söyledi ve daha fazla yorum yapmaktan kaçındı.

İncelenen kitabın ilk taslağına göre Hollywood Muhabiri Yazarlar, Albrecht’in 1980’lerin sonunda ve 1990’ların başında eski genel başkan yardımcısı ve HBO’nun yükselen yıldızı boğduğuna dair daha önce bildirilen bir iddiayı detaylandırdı (Albrecht’in temsilcisi iddiayı reddediyor). Kitaba göre, 1991 yazında ofisinde meydana geldiği iddia edilen olay, o sırada evli olan Albrecht ve Emerson’ın rıza ilişkilerini bitirmesinden aylar sonra. Hemen ardından, Emerson olayı bir arkadaşına ve HBO’dan Michael Fox’a anlattı. Polis raporu sunulmadı.

“30 yıldan fazla bir süre sonra, kusurlu bir hikaye şimdi yenileniyor ve satış için geri dönüştürülüyor. Saygısız ve tamamen kabul edilemez davranışlarla gücendirdiğim kişilerden içtenlikle özür diledim. Ancak bu kitap satmıyor ve medyanın ilgisini çekmiyor. Bazı şeyler güzel yaş. Gerçekten de, Albrecht yaptığı açıklamada THR.

Kitap, Emerson’un HBO ile arabuluculuk yaptıktan sonra bir anlaşmaya vardığını ve ağdan ayrıldığını belirtiyor. Kitaba göre, anlaşma hiçbir zaman HBO yönetim kuruluna açıklanmadı ve Emerson’ın ayrılışı hiçbir zaman dahili olarak kamuya açıklanmadı. Daha sonra Albrecht, Bridget Potter’a rapor vermek üzere götürüldü. (Albrecht’in bir temsilcisi, yönetici raporlama yapısının hiç değişmediğini ve her zaman Potter’a rapor verdiğini söylüyor.) Albrecht o sırada orijinallerden sorumluydu ve Emerson ile HBO Independent Productions’da çalışıyordu (Kaya, Martin).

READ  Ariel Winter, bu sezon yedinci yıldız oldu ve haftalar içinde 'Stars on Mars'tan ayrılan ikinci yıldız oldu.

bu televizyon değil1 Kasım, Penguin Random House aracılığıyla, kapsamlı raporlar ve en az bir tanıkla yapılan röportajlar aracılığıyla, Albrecht’in bir personel üyesinin “alçak” olarak nitelendirdiği davranıştan çıktıktan sonra televizyon yazarları ve yapımcılarıyla yaptığı toplantılarda Emerson’u kötüleyebileceğini ortaya koyuyor. (Albrecht’in temsilcisi bu iddiayı reddediyor.)

Emerson’a yakın bir televizyon yazarı kitapta, HBO’nun anlatıyı o dönemde olduğu gibi bir “şeytanileştirme kampanyası” ile yeniden yazdığını ve “çok haksız bir anlaşma” yaptığı için onu “dağınık ve sorunlu bir insan” olarak tasvir ettiğini söyledi. Los Angeles zamanları adı geçen 2007’de en az 400.000 dolar aldı.

Kitabın yazarlarıyla konuşan Emerson, yıllar sonra bisiklet kaskı kayışı da dahil olmak üzere boğazını sıkan herhangi bir duyguya hala dayanamadığını söyledi.

Kitapta Albrecht, avukatı aracılığıyla, 1991 yazında Emerson’ın ofisinde olanlarla aynı fikirde değil. “Olanların karakterize edilmesini reddediyor ve aynı fikirde değil” ve daha fazla yorum yapmayı reddediyor.

Kitap ayrıca Albrecht’in polis tarafından Las Vegas’ta o zamanki kız arkadaşı Carla Jensen’i boğarken görüldükten sonra tutuklanmasını da yeniden ele alıyor. Olay, Albrecht’in HBO’daki rolünden istifa etmesine neden oldu.

Starz’da uzun ve başarılı bir görevden sonra Albrecht. Terfi Wanda Group tarafından kontrol edilen stüdyonun uluslararası ve yerel kollarını yönetmekle görevlendirildiği 2021’in başlarında Efsanevi Televizyonu işletmek. Premium kablo ağına 10 yıl liderlik ettikten sonra Starz’da kovulduktan sonra ilk olarak Aralık 2019’da Legendary’ye katıldı. Kaynaklar o zaman dedi iç savaş Albrecht ve yeni kurumsal babalar arasında Lionsgate, onun görevden alınmasına yol açtı. O zamandan beri, Albrecht birinci sınıf senaryolar geliştirmek için yabancı şirketlerle anlaşmalar yaptı ve şu ana kadar görev süresi dikkate değer olmadığı için bazı yerel senaryo anlaşmalarını devretti. Ayrıca, Legendary’ye atandığı sırada, birkaç yaratıcı ve CEO’nun, kadınlarla olan geçmiş geçmişi gazetelerde ve eğlence basınında yer alan Albrecht ile çalışmak konusundaki isteksizliklerinden bahsettiklerini belirtmekte fayda var. .

READ  Soğuk açılış sırasında ve Steve Martin ile Martin Short'un monologunun (VİDEO) bir parçası sırasında "SNL" sesinin senkronizasyonu bozuluyor

19:03 PM PT’de güncellendi: Bu hikaye Albrecht’ten yeni bir açıklama ile güncellendi.