Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chris Burniske’ye göre Solana (SOL), bir sonraki pazar genişlemesinde Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor.

Chris Burniske’ye göre Solana (SOL), bir sonraki pazar genişlemesinde Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor.

Doğru bir şekilde 2022’nin kripto dibi adını veren bir risk sermayedarı, bir Ethereum (ETH) rakibinin önde gelen akıllı sözleşme platformunu geçmeye hazır göründüğünü söylüyor.

Chris Burniske, Kurucu, Placeholder Capital, Anlatır Sosyal medya platformunda 263.000 takipçisi var

SOL/ETH çiftine bakan Burniske, Solana’nın şimdiden 0,01 ETH seviyesini yeniden kazandığını ve bir sonraki hamlede 0,02 ETH’ye ulaşma yolunda olabileceğini belirtiyor.

“SOL: İlk önce 0,01 ETH mi kullanıldı, sonraki büyük risk genişlemesinde 0,02 ETH mi kullanıldı?”

Kaynak: Chris Burniske/X

Kıdemli kripto yatırımcısı Notlar Tahmininin Ethereum’a yönelik bir eleştiri olmadığını ve aynı anda hem ETH hem de SOL konusunda yükselişte olduğunu söyledi.

“Bunun ETH’ye yönelik bir saldırı olduğunu düşünenler tekrar düşünün. Hem varlıkları hem de ağları tutmak ve desteklemek çok kolaydır; farklı riskler, farklı öngörüler ve her ikisi de iyidir. Ben de aynı şeyi Bitcoin ve ETH için yapıyorum uzun bir süre, bu beni dehşete düşürdü. Daha önce güçlü olan insanlar [Bitcoin maxis]”.

Poniski’ye göre Solana da öyle göstermek Düşük işlem ücretleri ve yüksek verim nedeniyle “küllerden dönüş” işaretleri.

“Sessiz ürün lansmanları, yükseltilmiş işlevsellik, daha düşük ücretler, artan üretkenlik ve sıfır gürültü; bunların hepsi küllerden doğan yeni bir ürün döngüsünün işaretleridir.”

Solana, Kasım 2021’de belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259,24 dolardan %92,5 düşüşle mevcut fiyatı olan 19,45 dolara keskin bir düşüş yaşadı.

Hiçbir fırsatı kaçırmayın; e-posta uyarılarının doğrudan gelen kutunuza gönderilmesi için kaydolun

Fiyat işlemini kontrol edin

Bizi takip edin heyecan, Facebook Ve kablo

Hodl’un günlük karışımına göz atın

En son haber başlıklarını kontrol edin

&nbsp

Yasal Uyarı: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve doğabilecek her türlü kaybın sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez ve The Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’un bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Oluşturulan görüntü: uçuş ortasında