Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Claudio, Regal’in AEW’den ayrılmasının ardından Blackpool Combat Club’ın geleceği hakkında konuşuyor

Claudio, Regal'in AEW'den ayrılmasının ardından Blackpool Combat Club'ın geleceği hakkında konuşuyor

William Regal’in hikayesi söz konusu olduğunda, güreş dünyasının en çok dikkati onun üzerinde olmuştur. Nasıl ve neden o WWE için AEW’den ayrıldı Üç yıllık olduğu düşünülen sözleşmeden dokuz ay sonra.

Ama bir de Regal’in dışarıda bıraktığı kayfabe yuvaları meselesi var. dinamit & çılgınlık. sahip olduğu kısım Jon Moxley ve Brian Danielson ile 23 Kasım’da, Mox’un neden Maxwell Jacob Friedman’ın dünya şampiyonluğunu kazanmasına yardım ettiği için Regal’den intikam almaya çalışmadığını açıklıyor. Ve liste dışı bırakmak Geçen Çarşamba, Danielson’ın kemer için MJF’ye meydan okuması için zemin hazırladı.

Peki ya Blackpool Dövüş Kulübü? Regal AEW’ye ilk çıkışını yaptığında oluşan Bryan & Mox grubunu biliyor musunuz? İngiltere’deki doğum yerinin adını taşıyan mı?

Grubun son üyesine, sırasında BCC hakkında soru soruldu. ile buluşmak Dallas Sabah Haberleri Gelecek haftaki “Kış Geliyor” gösterilerini tanıtmak için. Claudio Castagnoli dedi ki:

“Yani, sanırım yapmamız gerekecek… bekleyip görmemiz gerekecek. Biliyorsun, hala konuşuyoruz, sanırım sırada ne olduğunu görmek için küçük bir grup toplantısı yapmamız gerekecek, ya da eğer bir sonraki toplantı varsa. Yani evet, onu burada bırakacağım.” “.

Danielson ve Moxley’in şu anda kulübe üye olmakla çok ilgilenip ilgilenmedikleri bile net değil, bu yüzden Castagnoli’nin Wheeler Yuta ile bu işi bozması gerekebilir.

En önemlisi, Claudio, Regal ile olan ilişkisini umuyor. Yeniden bir arada olmak, sadece birkaç aylığına da olsa Fka Cesaro için çok şey ifade ediyordu:

“Ondan öğrenmekten asla vazgeçmedim. 2011’de WWE’ye ilk katılmamın sebebi oydu ve AEW’ye geldiğimde kendimi evimde gibi hissetmemin nedenlerinden biri de oydu çünkü o oradaydı. Ben de oradaydım.” Kariyerini bitiren adam. Yani, orada bir bağ varmış gibi hissediyorum. Bu saygı var. Biriyle bir yüzüğü paylaşıyorsan, bir bağ olmalı, özellikle de William Regal gibi biriyse. Ve ben her zaman AEW’de son iki aydır onun yanında olmak ve sadece arkada değil kamera önünde de onun yanında olmak duygusaldı.”

bahsetmedi AEW/ROH kadrosunda kaç kişi daha var? Regal’den öğrenme fırsatını kucakladım.

READ  Cassie Randolph, Colton Underwood'un eşcinsel olduğunu nasıl öğrendiğini anlatıyor

Neyse… Size göre Blackpool’daki eski kötü adam olmadan BCC’yi gelecekte ne bekliyor?