Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Coffee Talk, Afterlove EP yaratıcısı Mohamed Fahmy ayrılıyor

Coffee Talk, Afterlove EP yaratıcısı Mohamed Fahmy ayrılıyor

Endonezyalı stüdyo Pikselnesia ile bir sonraki oyunu Afterlove EP'yi sunan Coffee Talk yaratıcısı Mohamed Fahmy'yi tasvir eden Aralık 2021'deki Indie World gösterisinden bir ekran görüntüsü.

Sevilen görsel roman Barista’nın yazarı Mohamed Fahmy’yi üzgün bir kalple rapor etmeliyiz. kahve sohbeti Endonezya oyun geliştirme sahnesinin önde gelen isimlerinden biri, hafta sonu vefat etti. 32 yaşındaydı. Ölüm nedeni şu anda belirlenmedi.

Haber, birkaç gün önce Fahmy’nin hesabı üzerinden Twitter üzerinden doğrulandı. Kedisinin sol kulağını nazikçe çiğnediği bir video yayınladı Ve Övgü Foo Fighters davulcusu Taylor Hawkins, 25 Mart’ta öldü. Pazar günü hesabından Endonezyaca yazdığı ve kız kardeşiyle ilgili olduğu söylenen bir tweet, Fahmy’nin trajik ve ani ölümünü duyurdu.

Oyun endüstrisindeki birçok kişi Fahmy’nin ölümüyle ilgili duygularını paylaştı. Vlambeer’in kurucu ortağı Ramy Ismail, Fahmy’yi “harika ruh‘, Roll7 tasarımcısı, Kıdemli UI/UX Tasarımcısı Anisa Sanusi,Olumlu etki“Pek çok insan için. PlayStation Studios Malezya’nın başkanı Hasan Hadi de Twitter’da Fahmy’ye övgü, yazar ve tasarımcının sektördeki “en parlak yıldızlardan biri” ve sürekli bir ilham kaynağı olduğunu söyledi. Sonra gitarist vardı ve Düz yollar yok Besteci Ezz Al-Samad’ın konuğu Güzel bir makineye özel performans Anlayışımın anısına.

Bu arada, yapımcılığını yapan bağımsız Endonezya stüdyosu Toge Productions, kahve sohbetiVe Anlayışıma kısa ve samimi bir selam yazdı.yarattığı tüm iyiliklerin bizimle sonsuza kadar “yaşamasını” umduğunu söyledi. de için ayrı açıklama IGNBir Toge Productions sözcüsü, stüdyonun trajik haberlerle “yıkıldığını” söyledi.

Coffee Talk'tan, katlanmış bir gazete ile bir kitap ve dergi gibi görünen bir masada doldurulmuş bir fincan kahve ve bir kül tablasının ekran görüntüsü.

Fahmy en çok tasarımı ve yazımı ile tanınır. kahve sohbetihakkında bir anlatı macera oyunu Barista uzaylılara ve goblinlere kahve fırlatıyor Seattle’ın kurgusal şehrinde. buna göre LinkedInFahmy, Gameloft’ta bir yıldan biraz fazla bir süre oyun tasarımcısı olarak çalıştı ve mobil cihazlarda hata ayıklama ve oyun performansının korunmasından büyük ölçüde sorumluydu. Fahmy biraz toparlandı ve Tech In Asia Indonesia’da yönetici editör olarak bazı editoryal oyunlar yazdı ve ardından sektöre şu isimlerle damgasını vurdu. kahve sohbetiOcak 2020’de yayınlandı. Fahmy, Aralık 2019’da bağımsız olarak “Fahmitsu” takma adıyla ve Endonezyalı stüdyo Pikselnesia ile hayalet-macera oyunu üzerinde çalışarak Toge Productions’tan ayrıldı. Sonra ne. Fahmy’nin bir sonraki maçı, bir Bir dilim hayat macerası denilen AŞK EP’DEN SONRA, bu olaylardan sonraki durumu bilinmemekle birlikte, bu yaz bırakılacaktı. Ayrıca Toge Productions şu anda üzerinde çalışıyor. devamı kahve sohbetibu yıl içinde yayınlanması planlanıyor.

Kotaku Yorum için Toge Productions, ailesi ve Pikselnesia’ya ulaşın.

Allah rahmet eylesin Mohamed Fahmy.

READ  Best Buy'ın son flaş indiriminde Apple, Bowflex, Echo ve daha fazlasından tasarruf etmek için son gün