Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dan Snyders kaptanlarının Jeff Bezos’un takıma teklif vermesini engellediği bildirildi

Washington liderleri satılıktır, ancak herhangi birine satılık olmadıkları söylenir.

Takımın bankacısı Bank of America, Milyarder Jeff Bezos’a zor durumdaki NFL takımı için teklif vermesinin yasak olduğunu söyledi. The Athletic’e göre Ve New York Postası. Yasağın aylardır bilindiği bildirildi, ancak bu, Bezos’un yakın zamanda bir girişimi araştırmak için bir yatırım şirketi tutmasını engellemedi.

Görünüşe göre Dan Snyder’ın kampının dünyanın en zengin adamlarından birinin takıma milyarlarca dolar vermesini engellemesinin nedeni çok kişisel. The Athletic’e göre Snyder, 2013’ten beri Bezos’un sahibi olduğu The Washington Post’un kendisini devirmek için çalıştığına yıllarca inanıyordu.

Zaten NFL’nin en sevilmeyen sahiplerinden biri olan Snyder’a takımı satması için baskı yapan, o kadar çok çürümüşlüğü ortaya çıkaran Post’un cesur haberciliğiydi.

Washington Nationals’ın sağımcıları ve sahiplerini içeren belirli bir hikaye gibi Snyder’ın kişisel önemsizlikleri hakkında bildirilenler göz önüne alındığında, Snyder’ın ekibi için mümkün olan en büyük gösteri gibi görünen şeyin önüne bir kinin girmesine izin vermesi şaşırtıcı değil.

Dan Snyder, Jeff Bezos’u sevmiyor. (AP Fotoğrafı/Alex Brandon, Dosya)

Bildirildiğine göre, Dan Snyder liderler için istediği fiyatı alamadı

Bezos’un yasağı bir yana, 1999’dan beri sahibi olduğu takımı satma konusunda ciddi olmadığı sürece, kaptanlar için teklif verme süreci Snyder’ın istediği gibi gitmeyecek.

Başlangıçta Snyder’ın 7 milyar dolarlık bir fiyat etiketi aradığı bildirildi, bu da geçen yıl Denver Broncos için belirlenen 4.56 milyar dolarlık rekor fiyat etiketini kolayca kırabilir.

İlk ihale turu, bezossuz, O dedi 6,3 milyar dolarlık yüksek bir teklif gördü, ancak Washington Post Snyder’ın bu yüksek teklifin gerisinde kaldığını ve en yüksek teklif olan 5,5 milyar doların bu haftaki son teslim tarihinden önce ulaştığını bildirdi. The Athletic ayrıca tüm tekliflerin değerinin 6 milyar dolardan az olduğunu bildirdi.

READ  Ukraynalılar kripto para biriminde nasıl bağış topluyor?

Snyder düşük gördüğü bir fiyata satış yapacak durumda değil, bu yüzden ekibiyle lobi yapabilir ve mevcut NFL soruşturmasının onu bir öncekinden daha sert vurmamasını umabilir.

Bir zamanlar spordaki en değerli takımlardan biri olan Snyder’ın mülkiyeti, kaptanların NFL’de 5,6 milyar dolarla altıncı sıraya düştüğünü gördü. En son Forbes derecelendirmesi. Takım 2005’ten beri bir playoff maçı kazanamadı ve takımın FedEx Field’ına katılım giderek daha garip hale geldi.