Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dana White, Wembley’deki Camaro Usman 3’e karşı Leon Edwards’ı düşünüyor

Dana White, Wembley'deki Camaro Usman 3'e karşı Leon Edwards'ı düşünüyor

Salt Lake City – UFC Başkanı Dana Beyaz arasında üç yönlü bir dövüş rezervasyonu yapmayı bekleyin. Leon Edwards Ve Camaro Usman Bundan sonrası ise lojistiği belirlemek kalıyor.

Edwards (19-3 MMA, 11-2 UFC), Usman’dan (20-2 MMA, 15-1 UFC) orta siklet unvanını talep ettikten sonra. İnanılmaz kafa vuruşu nakavt Cumartesi günü beşinci turda UFC 278 Vivint Arena’daki ana başlık, İngiltere’de yükseltmek için yepyeni bir fırsatlar dünyasının kilidini açıyor.

UFC, Edwards’ın sahasında hiçbir zaman bir stadyum etkinliğine ev sahipliği yapmadı, ancak White, Londra’daki yaklaşık 90.000 kişilik bir kapasiteye sahip olan Wembley Stadyumu’ndaki lastik müsabakaya ev sahipliği yapmak için bazı ciddi cazibeler olduğunu kabul ediyor. Tarihsel olarak, Beyaz açık alanlara çok dirençli olmuştur ve bu mutlaka değişmemiştir.

White, MMA Junkie’ye ve diğer muhabirlere UFC 278’in dövüş sonrası basın toplantısındaki dövüşten sonra “Nasıl – s*ktiremiyorsun, Wembley” dedi. “Bilmiyorum. Evet (Bunu İngiltere’de yapmak istiyorum) …İngiltere’ye gidebiliriz Canımız ne zaman isterse şimdi İngiltere’ye gidebiliriz – daha önce İngiltere’yi satıyorduk Şimdi bana bak, daha büyük bir devre mi yapıyorsun? ve İngiltere’de kesinlikle dışarı çıkmaktan korkuyorum.Ciddiyim ama İngiltere hakkında şaka yapıyorum.İngiltere’de artık her şey mümkün.Eğlenceli ama aynı zamanda korkutucu olurdu.Hava İngiltere’de en iyi değil. “

Neyse ki Beyaz için, promosyonun ileriye dönük en iyi yolu bulması için biraz zamanı olacak. Usman, böylesine şiddetli bir nakavttan sonra muhtemelen büyük bir tıbbi askıya alınacak ve UFC takvimi 2023’ün ilk ayına kadar rezerve edildiğinden, White bir şeye karar vermek için aceleye gerek olmadığını söyledi.

White, “Edwards’ın nakavt nedeniyle zaten oturup beklemek zorunda kalacağını düşünmüyorum.” dedi. “O kadar bekleyeceğini sanmıyorum. Zaten kampa geri dönüp antrenmana başlaması gerekecek. Her şeyden önce tarihi belirlememiz gerekiyor. Baştan sona hepimiz rezervasyon yaptırdık – ben Ocak ayına kadar rezervasyon yaptırdık sanırım. Rövanş da olsa onu beklemek yok.”

READ  İlk gün finallerinin canlı özeti

White, Edwards’ın nakavtının karma dövüş sanatlarının çılgın ve beklenmedik doğasının bir başka yansıması olduğunu söyledi. Usman’ın başka bir unvan savunması yapmak için yolda olduğunu düşündü, ancak göz açıp kapayıncaya kadar her şey değişti.

White, “Bu gece Othman için tehlikede olan her şeyi düşünerek, Othman bütün gece mutlak ve tam bir güvenle savaştı” dedi. “Mükemmel dövüşü yaptı. Taraftar dostu bir tarz olmayabilir ama vücuduna büyük, kafasına ve dirseklerine büyük vuruşlar yaptı. Son dakikaya kadar bundan daha mükemmel bir dövüş olamazdı.” “

“كم هي مجنونة هذه الرياضة. هذا ما يجعل هذه الرياضة أعظم رياضة في العالم. يمكنك الجلوس من خلال أربع جولات وأربع دقائق ويمكن أن يحدث ذلك في قتال. كل شيء ممكن في هذه الرياضة. في كل مرة نخوض فيها قتالًا ، يكون الأمر مثل ، ‘هذه لعبة غير متوازنة من جانب واحد – لا توجد معارك غير متوازنة من جانب واحد في هذه الرياضة. كل شيء ممكن. لقد قلتها لكم يا رفاق هذا الأسبوع ، المشكلة في هذه المعركة هي أن الناس لن يمنحوا ليون الفضل الكافي وأنه خصم خطير للغاية. Şahane.”

Kart hakkında daha fazla bilgi için MMA Junkie Event Center’ı ziyaret edin. UFC 278.