Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Danny Trejo, 4 Temmuz’daki geçit töreninde yumruklu kavgaya yol açan ‘hedefli’ saldırının arkasında yabancı düşmanlığı olduğunu iddia etti

Danny Trejo, 4 Temmuz’daki geçit töreninde yumruklu kavgaya yol açan ‘hedefli’ saldırının arkasında yabancı düşmanlığı olduğunu iddia etti

Danny Trejo’nun iddiaları Attığı yumruklar Yakın zamanda yapılan bir 4 Temmuz kutlamasında bu sözler, Meksika kökenli oldukları için kendisine ve arkadaşlarına yönelik “hedefli” bir saldırıya misilleme niteliğindeydi.

“Pala” yıldızı, “Üzgünüm çünkü 50’li ve 60’lı yıllarda hâlâ aynı şeyleri hisseden insanlar var” dedi. TMZ’ye söyledi Cuma, “çünkü başka kimse hedef alınmadı.”

Kavga sırasında orada bulunan arkadaşı da ırkları nedeniyle “hedef alındıkları” iddiasını doğrulayarak, önlerinde ve arkalarında kimsenin etkilenmediğini kaydetti.

Danny Trejo, kendisinin ve arkadaşlarının yakın tarihli 4 Temmuz kutlamalarında ırkları nedeniyle “hedef alındığını” iddia ediyor. Getty Images
Meksika kökenli Amerikalı film yıldızı. Getty Images

Trejo ve arkadaşları Perşembe günü Los Angeles’ın Sunland-Tujunga semtinde Bağımsızlık Günü’nü kutluyorlardı ve geçit törenine katılan arkadaşlarından biri üstü açık Low Rider arabasına su balonu fırlattı.

“Alacakaranlıktan Şafağa Kadar” oyuncusu, birinin “Asit!” diye bağırdığını duyduğu için arabasından indiğini söyledi. Arabasının ciddi hasara uğramasından endişe ediyordu.

TMZ’ye olay yerini kontrol etmeye gittiği sırada birinin kendisine su balonuyla vurduğunu ve bunun sonucunda fiziksel kavga çıktığını söyledi.

İddiaya göre bir adam gösteri sırasında Trejo’nun üstü açık arabasına su balonu fırlattı. Fox 11 Los Angeles
Aktör, başlangıçta bunun “asit” olduğunu düşündüğünü söyledi. instagram
Trejo ve arkadaşları daha sonra su balonunu fırlattığı iddia edilen adam ve arkadaşlarıyla kavga etti. Fox 11 Los Angeles

Trejo, “Çok üzgünüm. Bu şekilde davrandığım için üzgünüm. Yetişkin erkeklerin günlerinin tadını çıkarmak için su balonu atmak zorunda kalması beni çok üzüyor” diye ekledi.

“Desperado” oyuncusu, “paniğe” kapılmasının nedeninin, eski arabasına asit döküldüğüne inanması olduğunu söyledi.

Arkadaşı daha sonra kavga nedeniyle kollarında kalan morlukları göstererek saldırganların “kendisini ayaklar altına aldığını” gösterdi. [his] “Silahlar” ve “Taşıma” [him] altında.”

Trejo, saldırganların “utanmış” hissetmeleri gerektiğini söyledi. Stok mücadelesi
“Bana zarar veremezlerdi” diye ekledi. Getty Images

Trejo ise kendisinin “iyi” olduğunu söyleyerek şunu ekledi: “Bana zarar veremezlerdi.”

80 yaşındaki oyuncu daha sonra dövüştüğü adamların kendi yaşındaki birine saldırdıkları için utanmaları gerektiğini söyleyerek şaka yaptı.

Bad Ass dizisinin yıldızı, “Hala konuşan ve gülen 80 yaşındaki bir adama saldırırsam utanırım” dedi.