Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Davant Adams: Sürücü olmak bir rüyaydı

NFL: JAN 09 Packers at Lions

Getty Resimleri

geniş gelecek Davant Adams Raiders ile takas edildiğinden beri ilk kez Salı günü medyayla bir araya geldi ve takıma katılma şansının iki gol atmasına izin verdiğini söyledi.

Biri Kuzey Kaliforniya’da büyürken kök saldığı takım için oynuyordu, diğeri ise NFL’de NFL’de oynuyordu. Derek Carr. Carr, Adams’ın Fresno State’deki oyun kurucusuydu ve iki adam birkaç kez profesyonel düzeyde bunu tekrar yapma fırsatına sahip olmanın ne kadar harika olduğundan bahsetti.

Adams, bunun “gelecekte kesinlikle dört gözle beklenecek bir şey” olduğunu ve Adams’ın ticaretinin son iki hafta içinde daha olası hale gelmesinden sonra bu konuşmaların daha sık hale geldiğini söyledi.

Adams, Vincent Poncenor aracılığıyla şunları söyledi: Las Vegas dergisi incelemesi. “Sadece bir fikir değil, gerçekçi bir şey olabileceği bir noktaya geldiğimizde, birlikte küçük bir plan yapmaya başladık. O noktada hala Green Bay’deydim. Hala seçeneklerimi tartıyordum. Doğu Palo’da büyüdüm. Alto. Hayatım boyunca Raiders hayranıydım rüya binici olmak. NFL yıldızı olmak istediğimi söyledim ve o sırada Charles Woodson gömleği giyiyordum. Sanırım öyle olması gerekiyordu diyebilirsin.”

Adams ile oynadığını kaydetti Aaron Rodgers Green Bay’de kendisi de bir “rüya”ydı ve Raiders ile imzaladığı devasa sözleşme, onun diğer birçok özlemi yerine getirmesine izin verecek, bu yüzden Adams’ın işlerin onun için bu şekilde sonuçlanmasından mutlu olmasının birçok nedeni var. Futbol.READ  2022 Cumhurbaşkanlığı Kupası sonuçları, sonuçlar: canlı yayın, puan durumu, golf güncellemeleri, Cuma gününün ikinci günü için program