Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

David Archuleta, cinsel yönelimi hakkında konuştuktan sonra hayranlarının Noel partisini terk ettiğini söyledi

31 yaşındaki David Archuleta, eşcinsel kimliği hakkında konuştuktan sonra düzinelerce kişinin 29 Kasım'da Utah, Delta'daki Noel şovunu terk ettiğini ortaya çıkardı.

David Archuleta, iki haftadan biraz uzun bir süredir “Daha Fazla Mutlu Noeller Turu” için yollarda.

American Idol, tatil programlarına katılan hayranlara alçakgönüllü ve minnettar görünürken, Çarşamba günü Instagram’da, Queer kimliği hakkında konuştuktan sonra Utah, Delta’daki konserinde bir mola sırasında düzinelerce insanın dışarı çıktığını açıkladı.

Şarkıcı, görünüşe göre bu özel gösteriden sonra – görünüşe göre bir mekan çalışanından veya yöneticisinden – Archuleta’nın performansını öven ve sahnede cinselliği hakkında konuşma kararındaki hayal kırıklığını paylaşan bir e-posta aldıktan sonra sosyal medyada hayranlarına uzun bir mesaj paylaşmaya karar verdi.

31 yaşındaki David Archuleta, eşcinsel kimliği hakkında konuştuktan sonra düzinelerce kişinin 29 Kasım’da Utah, Delta’daki Noel şovunu terk ettiğini ortaya çıkardı.

E-postanın arkasındaki kişi şovu “inanılmaz” olarak nitelendirerek başladı ve Archuleta’ya “kalabalığı büyülü bir Noel yolculuğuna çıkardığı” için itibar etti.

Bu kişi cinselliği hakkında konuşma kararı hakkında “İnanılmaz bir deneyim yaşadılar ama David’in 15 dakika ayırıp az önce yaşadıkları Noel deneyimini mahvetmesi için para ödemediler” diye yazdı. “Konserin bunun için uygun bir yer olduğunu düşünmüyorum.”

Mekan çalışanı, gösterinin O Kutsal Gece’den sonra bitmesini istediğini ve insanların Noel’i yeni yaşamış gibi hissedeceklerini açıkladı.

Archuleta, Instagram gönderisinde, insanlar kalkıp gitmeye başlamadan önce oralarda gerginleştiğini itiraf etti.

Utah, Delta’daki konserinin hayranlarına “Sahnede bu şarkıları söyleyen kişinin gösterinin sonundaki kişiden hiçbir farkı yoktu” diye yazdı. Kendimi sevmeyi öğreniyorum ve başkalarını da aynısını yapmaya teşvik ediyorum.

Gerçeği: American Idol mezunu, Archuleta'nın cinselliği hakkında konuşma kararındaki hayal kırıklığını paylaşmadan önce, görünüşe göre bir mekan çalışanı veya yöneticisinden gelen bir e-posta aldıktan sonra Instagram'da uzun bir açıklama paylaştı.

Gerçeği: American Idol mezunu, Archuleta’nın cinselliği hakkında konuşma kararındaki hayal kırıklığını paylaşmadan önce, görünüşe göre bir mekan çalışanı veya yöneticisinden gelen bir e-posta aldıktan sonra Instagram’da uzun bir açıklama paylaştı.

Archuleta, hayranlarına Utah, Delta'daki konseri hakkında

Archuleta, hayranlarına Utah, Delta’daki konseri hakkında “Sahnede bu şarkıları söyleyen kişinin gösterinin sonundaki kişiden hiçbir farkı yoktu” diye yazdı. “Kendimi sevmeyi öğreniyorum ve başkalarını da aynısını yapmaya teşvik ediyorum.”

Açıklamanın bu noktasında Crush yıldızı, iki yıl önce “hayatımı bitirmeyi” kamuoyuna açıklama seçeneği olarak gördüğünü ortaya koydu.

Birisi aynı nedenle hayatına son vermenin daha iyi olacağını düşündüğü için erkekleri senden daha çok sevdiğimi söylememe gücendiyseniz, neden bu kadar rahatsız hissettiğinizi düşünmenizi istiyorum. Rahatsız edici konuşmalar yapmak istiyorum. Bu şekilde anlayış kazanırsınız.

Altı yaşından beri Utah’ta büyümüş olan Florida yerlisi, gösteri sırasında asla “açık veya uygunsuz bir şey” söylemediğini ve “başkalarına sormak için dışarı çıkan düzinelerce insanın kaybına değer olduğunu” ileri sürdü. Onun gerçeğini duy ki herkes duyabilsin.” Yani Bu yolculukta yalnız olmadıklarını bilin.

Kendi yanlış anlamalarınızın onu yok etmesine izin vermediğiniz sürece, yolculuğumu paylaşmanın herhangi bir Noel ruhunu yok edeceğini düşünmüyorum. Teşekkürler Delta,” gönderi Instagram’da sona erdi.

2008’de American Idol’ün yedinci sezonunda David Cook’un ardından ikinci olan Archuleta, cinselliğini bir sır olarak saklaması gerektiğini hissettiği katı bir Mormon evinde büyüdü.

İleriye dönük yolu: Altı yaşından beri Utah'ta büyüyen Florida yerlisi, söylemediğini doğruladı

Geldiği yol: Altı yaşından beri Utah’ta büyüyen Florida yerlisi, gösteri sırasında hiçbir zaman “açık veya uygunsuz bir şey” söylemediğini ve “dışarı çıkan düzinelerce insanı kaybetmeye değer olduğunu” ileri sürdü. “Başkalarının onun hakikatini duyması için. Böylece herkes bu yolculukta yalnız olmadığını bilir.

2014’te ailesine eşcinsel olarak çıktı, ancak kendisini “biseksüel olmanın bir biçimi” olarak tanımlayarak LGBTQIA+ topluluğunun bir parçası olduğunu kamuya açıklamak için Haziran 2021’de Günaydın Amerika’ya çıkmasını bekledi.

READ  Knight, Clooney ve Grant, Kennedy Center'da onurlandırıldı

Archuleta halka açık bir şekilde ortaya çıkıyor ki bu Daily Mail’in kapsadığısonunda ona bir “rahatlama” duygusu verdi çünkü artık kendisinin bir parçasını “saklamak” zorunda değildi.

Röportaj sırasında cinselliği sorulduğunda, Steve Osunami’ye hala detayları düşündüğünü söyledi ve hem erkeklerle hem de kadınlarla ilişkilere açık olduğunu belirtti.

“Sanırım biseksüel olma şeklim yok diyebilirim … Hoşuma gitse de gitmese de ikisinden de hala etkileniyorum.”

Archuleta ayrıca cinselliğiyle hesaplaştığında inancıyla mücadele ettiğini ve kendinden şüphe duyduğunda başlangıçta daha yüksek bir güçle bağlantı kurduğunu belirtiyor.

TMZ Archuleta’nın o zamandan beri manevi olarak ne istediğini tanımlamak için dininden vazgeçtiğini ve hala onu hikayesini paylaşmaya çağıran hayranları ve LGBTQIA+ insanları olduğunu bildirdi.

AÇIK KİTAP: Şarkıcı, 2014'te ailesine eşcinsel olduğunu açıkladı, ancak Haziran 2021'de Günaydın Amerika'ya çıkarak LGBTQ+ topluluğunun bir parçası olduğunu kamuoyuna açıklamak için bekledi ve kendisini şöyle tanımladı:

AÇIK KİTAP: Şarkıcı, 2014’te ailesine eşcinsel olduğunu açıkladı, ancak LGBTQ+ topluluğunun bir parçası olduğunu kamuya açıklamak için Haziran 2021’de Günaydın Amerika’ya çıkmasını bekledi ve kendisini “biseksüel olmanın bir biçimi” olarak tanımladı.