Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dead Island 2 – 14 dakikalık oyun süresi

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, 14 dakikalık uzatılmış bir oynanış fragmanı yayınladı. Ölü Ada 2.

Aşağıdaki ayrıntıları alın.

Bugünün genişletilmiş oyun videosu, etkinliği başlangıçta başlatıyor Ölü Ada 2 Bel Air, Los Angeles’ta.

Her biri kendine özgü acımasız dövüş stiline ve sonsuz yükseltme fırsatlarına sahip bir dizi silahla donanmış katil Danny’nin standart zombilerle (Walkers, Shamblers, Runners), çeşitli zombilerle (Grenadiers) ve Apex Zombies (aşırı mutasyona uğramış zombiler) ile karşılaşmasını izleyin. .Her birinin kendi korkunç güçleri ve davranışları vardır.

Videonun başrolünde, İrlanda’nın County Cork kentindeki yosun çukurlarından gelen katil Danny var. Danny’nin benzersiz öldürücü yapısı – inatçı ama dengeli – onun çevik dövüş stiline çok uygundur. Bu karavandaki görevi? Hotel Halperin’e gitmeye çalışmak için.

Oyuncular aynı zamanda yetenekleri artıran ve benzersiz oyuncu yapıları yaratan eğri topları kullanmanın ve güçlü bir dizi beceri kartını birleştirmenin, Danny’nin HELL-A’nın başlangıç ​​alanlarından geçerken nasıl yardımcı olduğunu görecekler.

Dambuster Studios’un parçalama teknolojisi – daha çok FLESH (İnsanlar için Tam İç Çıkarma Sistemi) olarak bilinir – kemikleri kırmak, zombileri dilimlemek ve eti eritmek anlamına gelir, hiç bu kadar tatmin edici görünmemiş veya hissettirmemişti.

Enfekte olan ancak bir şekilde bağışıklığı olan bir suikastçı olarak oyuncular, seçtiğiniz suikastçının hasarlı DNA’yı etkinleştirip öfke modunu tetiklediğinde ne olduğuna nihayet tanık olacak.

Ölü Ada 2 aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Epic Games Mağazası 21 Nisan’da.

Aşağıdaki fragmanı izleyin.

Genişletilmiş oyun fragmanı

READ  Nvidia'nın göz teması AI, şimdiye kadarki en korkunç güncelleme