Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Deebo Samuel, 49ers'ın Packers – NBC Sports Bay Area ve California'ya karşı oynadığı play-off maçında omuz sakatlığından sonra 'iyi'

Deebo Samuel, 49ers'ın Packers – NBC Sports Bay Area ve California'ya karşı oynadığı play-off maçında omuz sakatlığından sonra 'iyi'

SANTA CLARA — Deebo Samuel'in resmi durumu belirsiz ancak 49ers, Cumartesi gecesi Levi's Stadyumu'nda Green Bay Packers'ı 24-21 NFC bölgesel tur galibiyetiyle kazandığında sol omuz sakatlığı yaşadıktan sonra morali iyiydi.

Samuel, galibiyetten sonra soyunma odasında 49ers takım arkadaşlarıyla şakalaşırken NBC Sports Bay Area'ya “İyiyim” dedi.

Bu, 49ers'ın 6. Hafta'da Cleveland Browns'a yenildiği maçta aynı omzundan sakatlandığı sahneden tamamen farklı bir sahneydi. 15 Ekim'deki yenilginin ardından soyunma odasında, Samuel'in sakatlığı nedeniyle maç sonrası ceketini giyerken yardıma ihtiyacı vardı.

Cumartesi günü Samuel gömleğini başının üzerinden çekerken kollarını kaldırdı.

Samuel, ilk çeyrekte kenara çekilmeden önce 24 yarda boyunca sadece iki resepsiyon kaydetti. Geniş kanat, Brock Purdy'den 15 yardlık bir kazanç için ilk pasını yakalarken, bu süreçte Kyle Juszczyk'i çimlere itti.

Samuel gülerek, “Karşımda olduğunu bile bilmiyordum” dedi. “Maçtan sonra yanıma geldi ve onu neden ittiğimi sordu ama ben sadece koşuyordum.”

Samuel oyundan çıktığında sahadan tökezleyerek herkesi korkuttu. Karşılayıcının ayakkabısının kısmen yerinden çıktığı ve bu durumun onun saha dışında beceriksizce yürümesine neden olduğu ortaya çıktı.

İki oyun sonra, Samuel oyundaki ikinci golünü dokuz yardalık bir koşuda attı ve daha fazla yarda için mücadele ederken çimlere sert bir şekilde düştü. 49ers'ın sağlık personeli alıcıyı çevrelerken All-Pro sahada kaldı ve sonunda birkaç metre ötedeki yedek kulübesine doğru yürüdü.

Beyin sarsıntısı nedeniyle değerlendirilen Samuel oyundan alındı, ancak kısa süre sonra omuz sakatlığı sorun haline geldi ve onu oyunun geri kalanını kaçırmaya zorladı.

Çok yönlü alıcı, Pazar günkü NFC Şampiyonası maçında Detroit Lions veya Tampa Bay Buccaneers'a karşı oynayamazsa, Ray-Ray McCloud ve Chris Conley, Brandon Aiyuk ve Juwan Jennings'in yanında daha fazla oyun görebilir.

READ  İsviçre - Portekiz canlı: skor güncellemeleri (1-0) | 06/12/2022

Koç Kyle Shanahan, ertesi gün Pazar günü düzenli bir konferans görüşmesi sırasında Samuel'in sağlığı hakkında güncel bilgileri alabilir.