Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Delegazioni ve Creasuar na Mürettebat ve Komisyon Üyesi Parlamenter Turk Vigden Kfor-in

Delegazioni ve Creasuar na Mürettebat ve Komisyon Üyesi Parlamenter Turk Vigden Kfor-in

Anadolu’nun haberine göre, Türkiye heyeti Türkiye’deki Madhë Meclisi ile bir araya gelerek yeni bir komisyon oluşturdu ve Fuat Oktay, Kosova’daki NATO’ya (KFOR) destek verdi.

Oktay, Türk heyetinin ana temsilcisi olarak KFOR’un yanı sıra Priştine genel başkanı Özkan Ulutaş ve müaziz bir komutan ve Komandit efendim.

Bas Visitas n Kafor, temsilci ka vijither etrin ve sultan muradit, uzak Britanya’ya kadar, bergoli’de en iyi lezzetleri tatmamı sağladı.

Türk heyeti ayrıca Priştine’nin merkezinde Kryesia ve Çështjeve Fetare tüietrkiye tarafından inşa edilen Merkez Cami’yi ve kilise ve inşaatı tarafından finanse edilen Bashkësia Islame e Kosovës’i (BIK) ziyaret etti.

Kosova ziyareti kapsamında, Dışişleri Komisyonu ve Türkiye Cumhuriyeti Parlamentosu, Kosova’da ilk olarak Oktay Kiyes, Sabri Tunç Angili ve Meclis’te Dışişleri ve Diaspora Komisyonu Kosova’yı ziyaret etti.

Diaspora, Arbëreshë Kryeziu – Hyseni’deki Kryeziu ile ilgili yeni bir soydaşlık ve Komisit olmadı ve Tellimin ve Dyer’in Metageshem’i için Atishmeria’nın en iyi raporlarını rapor etti.

Delegasyon ve Kominit, gün boyunca Türkiye’deki Kuvendit’teki Madh të’den ve Mamushë’den beni almakla meşguldü.

Anadolu Ajansı’nın sistematize ettiği bir haber yok, AA’nın bir haber bülteni olarak kamuoyuna açıklanması gerekiyor. Abonelik için lütfen bizimle iletişime geçin.

READ  Uluslararası İslami Ticaret Finansmanı Kurumu (ITFC), 277 milyon ABD Doları değerindeki Murabaha finansmanı ile Türk Eximbank ile iş birliğini güçlendiriyor