Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Deneyimli Turks ve Caicos fritözleri ile devam eden istişare – Magnet Media

Deneyimli Turks ve Caicos fritözleri ile devam eden istişare – Magnet Media

#TurksandCaicos, 11 Ağustos 2023 – Turks ve Caicos Turizm ve Deneyim Bakanlığı, Providenciales’te haftalık Perşembe Balık Kızartması etkinliğimizde TCI’nin kültürel ve mutfak mirasını sergilemeye ve tanıtmaya kararlıdır. Providenciales’te haftalık Perşembe Balık Kızartması, ziyaretçilere çeşitli yerel yiyecekler, müzik, sanat ve el sanatları aracılığıyla TCI’yi deneyimlemeleri için eşsiz bir fırsat vermek için oluşturuldu. Balık Kızartması, Turks ve Caicos Adalılarına eşsiz mutfaklarını, sanatlarını ve zanaatlarını dünyanın dört bir yanından gelen konuklara ve turizmin ekonomik kalkınma faydalarını sergileme fırsatı veriyor.

Turizm Bakanlığı ve Tecrübeli Turks ve Caicos, operasyonlar, altyapı gereksinimleri, sağlık ve güvenlik gereksinimleri için yeni standartları görüşmek üzere 4 Ağustos 2023 Cuma günü balık kızartma satıcılarıyla bir araya geldi. Satıcıların önerilen değişiklikler hakkında değerli geri bildirimler sağladığı toplantı, geniş katılımlı ve verimli geçti. Deneyim, Turks ve Caicos Yeni Davranış Kuralları ve Kızartma Balık Satıcısı Sözleşmesi’nde özetlenmiştir.

Turizm Bakanı Sn. Josephine Connolly, adanın kızartmasına kendilerini adadıkları için kızarmış balık satıcılarına içten şükranlarını dile getirdi. “Son toplantılarımıza katılan tüm balık kızartma bayilerine en içten şükranlarımı sunmaktan mutluluk duyuyorum. Ada balıklarına olan bağlılığınız gerçekten takdire şayan. Bu değerli etkinliğin devam eden başarısını ve büyümesini sağlamak için ortak çabalardan heyecan duyuyoruz. Canlı kültürümüzü ve lezzetli mutfağımızı sergilemeye olan tutkunuz, Ada Balık Kızartmamızı gerçekten özel kılan şeydir. Birlikte parlak bir gelecek için sabırsızlanıyoruz! “

Experience Turks and Caicos Ürün Müdürü Bayan Condesha Mills, “Island Fish Fry için ortaklarımızla yaptığımız toplantı verimli ve işbirliğine dayalıydı. Katılan herkesin tutkusu ve bağlılığı aşikardı ve hepimizin ortak bir hedefi paylaştığımız açıktı. Hem ziyaretçilerimiz hem de topluluk için genel deneyimi geliştirmek. Birlikte, dahil olan herkes üzerinde kalıcı bir etki yaratacak bir ürün oluşturabilir ve yaratabiliriz.

READ  Stellantis Otomotiv Pazarlama Tofaş Türk Satışı

Toplantı, Experience Turks and Caicos’un ziyaretçi deneyimini geliştirmek için Turks ve Caicos turizm endüstrisindeki tüm paydaşlarla ilişkileri geliştirmeye yönelik devam eden çabalarının bir parçasıdır. 18 Temmuz 2023’te Sn. Josephine Connolly – Turizm Bakanı, Wesley Clervaux – Turizm Bakanlığı Daimi Sekreteri, Mr. Avi Adams – Geçici Müdür, Turizm Mevzuatı Departmanı, Sn. Racquel Brown – Geçiş Müdürü ve Geçici CEO, Turks ve Caicos satıcılarıyla deneyimli toplantı. Haftalık, Perşembe, Balık Kızartması için “İleriye Giden Yol”.

Turizm ve Deneyim Bakanlığı TCI, adada balık kızartması satıcılarıyla birlikte, Turks ve Caicos Adaları’na gelen her ziyaretçiye otantik bir ada yaşamı örneği sunmayı amaçlıyor.