Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Denver’daki Colorado Avalanche Stanley Cup Geçit Töreni Perşembe günü gerçekleşecek – CBS Denver

Denver'daki Colorado Avalanche Stanley Cup Geçit Töreni Perşembe günü gerçekleşecek - CBS Denver

(CBS4) – Stanley Cup şampiyonu Colorado Avalanche, 30 Haziran Perşembe günü şampiyonluk geçit törenini kutlamaya devam ediyor.

(Fotoğraf Bruce Bennett/Getty Images tarafından)

Gösteri öncesi miting, Civic Center Park’ta sabah 9:00’da başlayacak ve canlı müzik, sezon özetleri ve gösteriden canlı bir video akışı olacak.

Gösteri, Union Station’da saat 10:00’da başlayacak. Hayranlar, Union Station’dan Broadway’e, ardından güneydeki Civic Center Park’a giden 17th Street hattında karşılanır.

Hareket bozukluğu olan bireyler için belirlenmiş iki izleme oturma alanı olacaktır. İlk grup 16. caddenin kuzeybatı köşesinde ve Wynkoop’ta, ikincisi ise 17. caddenin kuzeydoğu köşesinde ve Curtis’te olacak. Bu siteler ilk gelene ilk hizmet esasına göre mevcuttur.

Miting için Bannock Caddesi’nin güney ucunda, 14. Cadde’den erişilebilen Şehir ve İlçe Binası önünde motorlu fanlar için koltuklar olacak.En yakın park yeri Kültür Merkezi Kompleksi’nin 12 ve Broadway’deki garajında. Hem yürüyen park hem de oturma alanı önce gelene önce hizmet verir.

(Fotoğraf: Christian Petersen/Getty Images)

DOTI Bannock Colfax Ekipleri Çarşamba günü saat 14:00’e kadar kapalı olacaktır. Delaware ile Broadway arasında 14, Colfax ile 13 arasında Bannock ve Perşembe günü saat 6:00’da Colfax ile 13 arasında Cherokee arasında kapanacaklar.

Katılımcıların şehir merkezine gitmek için RTD’yi kullanmaları istenmektedir.

Yanınızda bol su getirmeniz de şiddetle tavsiye edilir. Perşembe günü yükseklerin 90’lara düşmesi bekleniyor ve sahada su sağlanmayacak. Şapka ve güneş kremi kullanımı da şiddetle tavsiye edilir.

(Fotoğraf: Christian Petersen/Getty Images)

En iyi spor takımlarımızdan biri en son 2016’da Broncos için şampiyonluk kazandı. Henüz resmi olarak listelenmemiş olsa da, gösterinin ve kutlamanın yeri aynı görünebilir.

İlişkili: Avalanche, franchise tarihinde üçüncü Stanley Kupası’nı kazandı, 6. Oyunda son şampiyon Lighting’i mağlup etti

READ  Atlantik notaları: Tatum, Durant, Knicks, Raptors

2016’da, yürüyüş aynı rotayı izledi, Union Station’dan 17. Cadde ve Wincope Caddesi’nden başlayarak, 17. cadde boyunca Broadway’e, Broadway’den 13. Caddeye ve 13. caddeden aşağı Şehir ve İlçe Binalarına kadar devam etti ve büyük bir kalabalık için.