Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Derrick Henry, Cowboys'la anlaşmanın “mükemmel bir durum” olabileceğini ancak “hiçbir zaman bağlantı kuramadıklarını” söyledi

Derrick Henry, Cowboys'la anlaşmanın “mükemmel bir durum” olabileceğini ancak “hiçbir zaman bağlantı kuramadıklarını” söyledi

Son altı sezonun beşinde 1.000 karşılama yardasını aşan Henry, şimdi 2019'da Mark Ingram'dan bu yana bu başarıya ulaşan ilk Ravens olmayı hedefliyor. Ayrıca hücumda takıma liderlik eden ilk geri koşan kişi de olabilir. o zamandan beri. 2018'de Gus Edwards. İki kez 1.000 karşılama yardasını aşan oyun kurucu Lamar Jackson, 2019'dan bu yana her sezon Baltimore'a liderlik ediyor. Henry, Jackson'ın Lightning'ini arka saha dışında tamamlamak için bol miktarda Thunder eklemeyi bekliyor.

“İşe yaradığına sevindim” dedi. “Lamar, buna hiç şüphe yok. Zay Flowers, harika bir yıl geçirdi. Mark Andrews'un neler getirdiğini biliyorsun. Hücum hattı güçlü. Bazı oyuncularını kaybettiler, ama eminim serbest oyuncu döneminde veya serbest oyuncu döneminde bazı oyuncuları bulacaklardır.” taslak 42. Paige[Pat Rickard]”Filmde bunlar vardı ve onu vurguladık, bu yüzden onunla oynayacağım için ben de heyecanlıyım. O bir canavar.”[بات(ريكارد)،لقدصورناهمفيالفيلم،وقمنابتسليطالضوءعليهلذلك،أنامتحمسللعبمعهأيضًاإنهوحش”[Pat(Ricard)wehadthemonfilmwehighlighthimSoI’mexcitedtobeplayingwithhimaswellHe’sabeast”

Henry'nin bahsettiği hücumdaki bireysel silahların yanı sıra, yakın zamanda AFC Kuzey Şampiyonasını kazanan ve Chiefs'e yenildiği AFC Şampiyonası Maçına yükselen bir takıma katılıyor. Henry, Ravens Super Bowl yapbozunu tamamlayan parça olabilir. Baltimore, Ravens'in 2012 sezonunda Lombardi Kupasını kazanmasından bu yana büyük maça ulaşamadı ve Henry, dört Pro Bowls ile başarılı bir kariyere sahip olmasına rağmen henüz Super Bowl'a ulaşamadı.

Bu onun ve yeni ekibinin şu anda ulaşmaya çalıştığı bir hedef.

“Onların aç olduğu bir yere gittiğim için mutluyum” dedi. “Buna açlar ve zirvedeler. Her zaman sohbetin içindeler. Lamar'ın bunu çok istediğini biliyorum, bu yüzden 'Göreceğiz' gibi beklentilerin olduğu bir yere gitmeyeceğim. ne olur. Haydi play-off'lara katılalım ve biraz ses çıkaralım.'” Hayır, deniyorlar. Kazanın. Kansas City'e karşı maçı kaybetmeye bu kadar yakın oldukları için aç olduklarını biliyorum. Doğru zihniyetle geleceklerini biliyorum ve hadi bu konuya geçelim. Ben de gelip onları elimden gelen her şekilde ileriye taşımaya yardımcı olacak o ek parça olmaya hazırım. Ne şekilde olursa olsun.”

READ  Joel Embiid, MVP sohbetini Nikola Jokic'in önüne oturarak bitiriyor. Bu iyi.