Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Destiny, Twitch’ten süresiz olarak yasaklandı

Destiny, Twitch'ten süresiz olarak yasaklandı

Twitch Streamer Destiny, “nefret dolu davranış” nedeniyle platformdan süresiz olarak yasaklandı. Twitch, bazı büyük afişleri uzun süre yasaklamaktan büyük ölçüde kaçındı, ancak Destiny çizgiyi aşmış gibi görünüyor. 2020’de, Dr Disrespect, Twitch’ten kalıcı olarak yasaklandı. Dr Disrespect’in neden yasaklandığı belirsizliğini koruyor, ancak o sırada Twitch’in yüzü olduğu için, Twitch’in gerekli görürse bazı kanalların fişini çekmeye istekli olduğunu açıkça belirtti. o oradaydı Diğer büyük yayıncıların geçici olarak askıya alınmasıAncak kalıcı bir yasak almaları nadirdir.

Destiny, büyük bir yasak getiren en son Twitch canlı yayıncısı, ancak bu sefer o kadar gizemli değil. bir yayıncıydı ‘İğrenç davranış’ nedeniyle yasaklandı Twitch, sınırın ötesinde ne söylediğini özel olarak belirtmese de, Twitter’da insanlar trans karşıtı yorumlar yaptı onun akımlarından. Destiny, bir süredir Twitch’te tartışmalı bir figürdü ve bu, Twitch’in yayınlarındaki içerik nedeniyle onu ilk kez cezalandırışı değil. Twitch’in yasağına devam edip etmeyeceği veya YouTube’da veya başka bir platformda Dr Disrespect’in beğenisine katılıp katılmayacağı şu anda belli değil.

Yasağa yol açan anlarda Twitch’in daha şeffaf olmaması biraz hayal kırıklığı yaratsa da, platformun en iyi oyuncuları hesaba katmaya istekli olduğunu gösteriyor. Kader yaklaşık 700.000’e sahipti, bu küçük bir mesele değil. Platformda daha büyük yayıncılar olmasına rağmen, Destiny sık sık siyasi yorumcu Hassan Abi de dahil olmak üzere diğer yayıncılarla tartıştı. Bu, en büyük yayıncılarla işbirliği yapmasına izin verdi, ancak bu muhtemelen bu Twitch yasağı ile artık mümkün olmayacak. Dr Disrespect’in beğenilerinin diğer Twitch şovlarında yayınlanması yasaklandı ve bu yasaktan sonra aynı şeyin Destiny için de geçerli olması muhtemel görünüyor.

READ  Glenn Scofield, bir yaratığın yakından görünümüyle birlikte Callisto Protokolü haberleriyle dalga geçiyor

Destiny’nin Twitch’ten yasaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin veya bana ulaşın TwitterCade_Onder.