Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Devralma HBO’da 4. Sezonla Sona Eriyor – The Hollywood Reporter

Halefiyet, Kıyamet sonrası birinci sınıf kablolu ağı yeniden tanımlamaya yardımcı olan Emmy Ödüllü HBO draması Game of Thronesbiter.

İçerik oluşturucu ve showrunner Jesse Armstrong, yaklaşan dördüncü sezonun gerçekten de Warner Bros. destekli premium kablo ağının son çalışması olacağını açıkladı. New Yorklu Bu başlıkta bir söz Halefiyet. Bunun sonsuza kadar devam edebileceğini hiç düşünmemiştim. Sonu hep aklımdaydı. İkinci sezondan beri düşünmeye çalışıyorum: Gelecek sezon mu, gelecek sezon mu, yoksa gelecek sezon mu? ”

“Kasım, Aralık 2021 civarında 4. Sezonu yazmaya başlamadan önce birkaç yazar arkadaşımla tanıştım ve ‘Bakın, muhtemelen durum bu olmalı’ dedim. Ama sen ne düşünüyorsun?’ Ve farklı senaryolar oynadık: iki kısa sezon ya da iki sezon daha oynayabilirdik. Ya da yıllarca devam edebilir ve şovu biraz farklı bir şeye dönüştürebiliriz, çok gevşek ve özgür, iyi haftaların ve kötü haftaların olacağı türden eğlenceli bir şov olabiliriz. Ya da biraz daha güçlü ve dolu bir şey yapabilir ve güçlü olabiliriz. Ve bu kesinlikle her zaman benim favorim olmuştur.”

HBO temsilcileri doğrulamanın ötesinde yorum yapmaktan kaçındı New Yorklu Hikaye doğru. dördüncü sezon Halefiyet 26 Mart’ta HBO’da dönüyor.

Haber, spekülasyonlara son veriyor Halefiyet Dördüncü veya beşinci sezonuyla sona erecek, Armstrong’un satirik dramanın bir ödül sezonu olarak patlak vermesinden bu yana alay ettiği bir şey sevgilim.

Armstrong, “Kendimi derinden çelişki içinde hissediyorum. Kurguyu yaptığımız bu dönemden büyük keyif alıyorum – tüm sezon bu – ama henüz yayınlamadık. Fetret dönemini seviyorum,” dedi Armstrong. Durum buydu ya da buydu, ama ben dünyada yüzleşmek zorunda değildi. Zor bir karardı çünkü oyuncularla, senarist arkadaşlarımla, Nick Britel ve Marc Millhaud ve diğer yönetmenlerle yaptığımız işbirlikleri çok iyiydi. Ve onlarla çalışarak yapabileceğim en iyi işi yaptığımı hissediyorum. Ve HBO cömert davrandı ve muhtemelen daha fazla sezon yapacaktı ve kibarca, Bu senin kararın. Bu güzel, ama aynı zamanda sonunda bir sorumluluk – bunu yapmaktan vazgeçmek tamamen sapıklık.”

READ  Royal Rumble'da WWE Unvanlarını savunan Roman Reigns; Sami Zayn bir kahramana dönüşüyor ve kalabalıktan büyük tepkiler alıyor.

Halefiyet İlk sezonunda patlak verdi ve ikinci sezonunda Üstün Dramatik Dizi dalında Emmy Ödülü kazandı ve ardından üçüncü sezonunda bir galibiyet daha aldı. Brian Cox, Jeremy Strong, Nicholas Brown, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen ve Sarah Snook da dahil olmak üzere şovun kapsamlı oyuncu kadrosu, her ödül sezonunda düzenli isimler haline geldi ve aralarında birkaç galibiyet aldı. Showrunner Armstrong, bir drama dizisi yazdığı için Emmy Ödülü kazandı ve diğer yıldızlar ve yönetmenler, dizideki çalışmalarından dolayı heykelcikler aldı. Halefiyet.

Dizideki çalışmaları için HBO ile genel bir anlaşma sağlayan Armstrong tarafından yaratılmıştır. Halefiyet Aynı zamanda Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Gene Tranter, Marc Mylod, Tony Roach, Scott Ferguson, John Brown, Lucy Prebble, Will Tracy ve Will Ferrell’in yapımlarında yöneticilik yapmaktadır.

Halefiyet Aşağıdakiler de dahil olmak üzere ödüllü hitleri tamamladıktan sonra HBO için bir amiral gemisi şovu haline geldi. Game of Thrones Ve Başkan Yardımcısı. Ayrıca, Casey Bloys liderliğindeki kablolu yayın orijinalleri listesinin bir parçasıdır. Beyaz nilüferVe Barry, Coşku, Coşkunuzu Azaltın, Endüstri, Ejderha Evi, Sonumuz Ve Game of Thrones dal ejderha evi.

Bloys bir süredir, yöneticinin hikaye için neyin en iyi olduğuna yaratıcıların karar vermesine izin verme geçmişi olduğundan, ardıllığı sona erdirme kararının tamamen Armstrong’a bağlı olacağını savundu. Bloys ayrıca, Peak TV döneminde çoğu holdingin benimsediği franchise stratejisine ters düşen, Ardıllık’ın ayrı bir muamele görme olasılığının düşük olduğunu vurguladı. Yine de Armstrong, New Yorker’a, Roy’ların güce aç dünyasını yeniden ziyaret etmek için kapının açık olduğunu söyledi: “Sanırım anlattığımız ardıllık öyküsü bitti,” dedi. “Bu, tüm ilgi rezervlerimizi tüketmenin kaslı bir mevsimi ve bence tüm bu karakterlerde gerçekten güçlü olan bir acı var. Ama müttefik bir evrende veya müttefik karakterlerde başka bir şey olabileceği duygusu veya aynı karakterlerden bazıları – bu da güçlü. İçimde, “Belki bu dünyanın geri dönebileceğimiz başka bir parçası vardır, eğer varsa,” gibi bazı iş arkadaşlarımla konuştuğumda gösterinin sonu hakkında uyardım. İştah mı? Belki de çalışma şeklimizin iyi yanlarını hicveden başka bir şey yapılabilir.

READ  Amy Schumer, Leonardo DiCaprio'nun Oscar şakasını Twitter'dan çaldığını yalanladı